Łukasz Szewczyk11.12.2018 (12:12)2 komentarze

Nowy sezon PGE Ekstraligi w nSport+ i Eleven Sports. Od 2019 roku wszystkie mecze w TV

64 mecze sezonu 2019 w PGE Ekstralidze - najlepszej żużlowej lidze świata - będą transmitowane przez nSport+ i Eleven Sports. Historyczne pod tym względem rozgrywki ruszą w piątek, 5 kwietnia. Finał zaplanowano na 22 września.
Ekstraliga żużlowa w nc+
W każdej rundzie oba niedzielne mecze będą transmitowane w nSport+, a oba piątkowe w Eleven Sports. Godziny meczów podawane będą w komunikatach PGE Ekstraligi.
Sezon 2019 rozpocznie się 5 kwietnia na stadionie w Częstochowie, gdzie miejscowy forBET Włókniarz podejmie CASH BROKER Stal Gorzów. Tego samego dnia Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Get Well Toruń. Oba piątkowe mecze transmitować będzie Eleven Sports.

W niedzielę, 7 kwietnia nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie broniąca tytułu mistrzowskiego FOGO Unia Leszno. Najlepsza drużyna ubiegłego sezonu zmierzy się na własnym stadionie z BETARD Spartą Wrocław. Nie mniej ciekawie powinno być w Lublinie, gdzie beniaminek Speed Car Motor zmierzy się z MRGARDEN GKM Grudziądz. Oba niedzielne spotkania transmitowane będą w nSport+.

Ekstraliga - plan transmisji 1 rundy w 2019 roku
W przyszłorocznym terminarzu mecze PGE Ekstraligi nie są zaplanowane na okres Świąt Wielkanocnych, a 19 i 21 kwietnia są terminami rezerwowymi.

W danej rundzie rozgrywkowej telewizja pierwszego wyboru, którą jest nSport+ może dokonać jednej zmiany dotyczącej wyboru meczu - najpóźniej na pięć tygodni przed jego kalendarzową datą.

Ekstraliga - plan transmisji 2 rundy w 2019 roku
Część finałowa rozgrywek PGE Ekstraligi 2019 rozpocznie się 1 września, a mistrza Polski poznamy 22 września.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Super info .
 7  
wreszcie kazdy bedzie mogl obejrzec mecz ktory chce
teraz jeszcze zeby nc zaczelo puszczac wiecej meczy premier league, poza match day
 0