Łukasz Szewczyk12.12.2018 (13:28)8 komentarzy

Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN

Po 12 latach pracy znana dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska na dobre żegna się z TVN. Nadal będzie prowadziła addukcje w Antyradiu,
Karolina Korwin-Piotrowska
Karolina Korwin-Piotrowska poinformowała na Facebooku, że z dniem 31 grudnia 2018 roku kończy swoją kilkunastoletnią przygodę z TVN.
"To był dobry i pracowity czas. Trzeba jednak iść dalej, tym bardziej, że świat intensywnie wzywa, grzechem byłoby być głuchym na to wołanie. Kiedy zaczynałam pracę w TVN, nie myślałam, że będę pisać książki, robić wykłady o mediach, nie było też Facebooka ani Instagrama. (...) Czasy się zmieniają, media też, a ludzie na szczęście dorastają i wiedzą, czego robić nie chcą, a co ich kręci. Ja wiem. Idę spełniać marzenia" - napisała dziennikarka.

Przypomnijmy, że Karolina Korwin-Piotrowska z Grupą TVN była związana od 2006 roku. W latach 2006-20017 na antenie TVN Style prowadziła program "Magiel Towarzyski", a ostatnio swój autorski program "Sława". Na antenie TVN Fabuła prowadziła autorski program "DKF". Była także jurorką w "Top Model" oraz komentatorską w programie TVN "Na językach".

"Nadal będzie mnie można słuchać w Antyradiu, w "Najgorszym Państwie" świata, codziennie w g. 7-10, a od stycznia będzie w Antyradiu, też filmowo z moim udziałem" - dodaje dziennikarka i zapowiada, że wkrótce ogłosi swoje nowe projekty.

Piotrowska poranna audycję Antyradia "Najgorsze państwo świata" prowadzi razem z Michałem Figurskim od stycznia 2018 roku.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Co inteligentniejsi biorą nogi za pas.
 3  
Jakaś korekta? 20017? Addukcje?
 3  
Tracąc taką "gwiazdę", idealnym posunięciem dla godziny antypolskiej byłoby pójście w jej ślady i medialne wyjście z Polski.
 1  
Karolinę Korwin-Piotrowską lubię i widziałbym ją w TVP Kultura
 1  
 nvt
Tracąc taką "gwiazdę", idealnym posunięciem dla godziny antypolskiej byłoby pójście w jej ślady i medialne wyjście z Polski.
Narodowe medium w 2015 straciło wiele gwiazd i nie przeniosło się do Rosji, a Rosję i jej standardy prowadzenia TV sprowadziło do siebie.
KazaliNamFistaszki kraść 13.12.2018 (9:06:10)
 2  
kurde, a ja myślałem, że z Antyradia odejdzie.... a tu będzie jej jeszcze więcej... to radio to już nie to, co parę lat temu, muzyka też jakby łagodniejsza :(
 2  
nie nawidze tej baby, lilczyłem, że a antyradia odejdzie, a uwielbiam antyradio....
 0  
Miałem nadzieję że odchodzi z Antyradia
 2