Łukasz Szewczyk12.12.2018 (14:28)3 komentarze

Top Kids HD i Kino Polska HD w sieci Vectra

Zmiany w telewizyjnej ofercie sieci Vectra
Top Kids HD i Kino Polska HD w sieci Vectra
Od środy (12 grudnia 2018 roku) abonenci telewizji cyfrowej sieci Vectra zyskali dostęp do nowego kanału Top Kids HD. Stacja dostępna jest w dekoderach na pozycji numer 416 i dostępna jest od Pakietu Platynowego.
Top Kids to propozycja dla miłośników kultowych bajek z lat 80. i 90. Kanał prezentuje najlepsze i bezpieczne seriale animowane z dawnych lat, które wzbudzają sentyment u dzisiejszych dorosłych, ale również zaciekawią najmłodszych. Stacja jest mostem łączącym rodziców z dziećmi, dzięki czemu wspólne oglądanie bajek to rodzinna przygoda. Wspólne oglądanie bajek to świetny sposób uczenia dzieci cennych wartości. Top Kids pozwala dzieciom przenieść się do magicznej krainy bajek, a u rodziców wywołuje cudowne wspomnienia z dzieciństwa. .

Także od dzisiaj (12 grudnia 2018 roku) abonenci sieci Vectra zyskali dostęp do kanału Kino Polska HD, który w ofercie operatora zastąpił wersję SD kanału.

Telewizja Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony promocji polskiego kina. Arcydzieła wielkich mistrzów sąsiadują w programie z popularnymi serialami, a kultowe komedie uzupełniają dokumentalne archiwalia, animacje i filmy niezależne. Stacja powstała z pasji do kina i prezentuje wyjątkowe podejście do dziedzictwa polskiego filmu i telewizji

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ciekawe na co tym razem będzie narzekać Hajnel. Pewnie kablówka dno. Bo wciąż nie dali polsatow. Hajnel debil
 5  
@Dab+ Debil to ty jesteś i to taki patentowy kretynie !!!!
 6  
Wow takie programy że gacie opadają
 4