Łukasz Szewczyk13.12.2018 (15:42)32 komentarze

Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Na scenie m.in. Sławomir, Martyniuk, Boys, Weekend

Zenek Martyniuk, Sławomir i Kajra, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Ricchi e Poveri, duet Al Bano i Romina Power - to artyści, którzy zaśpiewają podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Sylwester z telewizyjną Dwójką odbędzie się już po raz trzeci w zimowej stolicy Polski na Równi Krupowej.
Kammel i Kurdej-Szatan
- Dlaczego w Zakopanem nie będzie kogoś takiego jak Luis Fonsi? W tym roku na świecie nie było przeboju, który miałby 5 miliardów wejść. Gdyby był, to jego wykonawca oczywiście zaśpiewałby u nas na Sylwestrze, tak jak Roksana Węgiel, która przebojem weszła do europejskiej muzyki i wygrała Eurowizję Junior. Wyznaczamy trendy. Inni chcieliby mieć naszych wykonawców, ale nas nie dogonią. Znowu będziemy mieli najwspanialszy Sylwester Marzeń i już dzisiaj na niego zapraszam - powiedział Jacek Kurski, prezes TVP.
Telewizja Polska zaprezentowała szczegóły sylwestrowego koncertu z telewizyjną Dwójką. Na scenie pojawi się Golec Orkiestra. Swoje urodziny w zimowej stolicy Polski spędzi Dawid Kwiatkowski Z utworem "Anyone I Want To Be" na scenie pojawi się Roksana Węgiel,, tegoroczna zwyciężczyni "The Voice Kids" i Eurowizji Junior.
Na Równi Krupowej nie zabraknie Sławomira i Kajry z przebojem "Miłość w Zakopanem", króla disco-polo Zenka Martyniuka z hitem "Życie to są chwile". Oprócz nich wystąpią Marcin Miller z zespołem Boys, Radosław Liszewski z zespołem Weekend, trio z Małopolski Komodo.

Podczas Sylwestra Marzeń widzowie Dwójki będą się bawić w rytmach "Ci Sara" i "Felicita" w wykonaniu Al Bano i Rominy Power, "Acapulco" Ricchi e Poveri oraz największych przebojów Thomasa Andersa z legendarnego zespołu Modern Talking. Zobaczymy również m.in. Natalię Szroeder, Sylwię Grzeszczak, Margaret, Papa D, Marcina Sójkę, Michała Szczygła.Imprezę w Zakopanem poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. O relacje zakulisowe zadbają Norbi oraz Damian Michałowski z Radia Zet. Całość będzie można również śledzić na profilu Facebook "Bądźmy Razem.TVP", gdzie pojawią się zapowiedzi, relacje, ciekawostki i wiele innych atrakcji.

"Sylwester marzeń z Dwójką" na żywo 31 grudnia 2018 roku od godziny 20.00 na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 10 z 32)

To jeszcze nie jest pełna lista wykonawców. TVP ma co kilka dni prezentować kolejnych wykonawców, którzy wystąpią na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem.
 15  
Oj będzie się działo .Sylwester2019 r. na długo zostanie w naszej pamięci . Najlepsi prezenterzy , najlepsza muzyka! Będzie Spoko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 18  
Super! Nie to co Polsat!
 0  
Disco Polo wyznacza trendy? Przy tym tylko łatwiej się tańczy i pije wódke i potem sieka w mózgu...i głosowanie na PIS haha
 11  
Tendencyjny tytuł, który mylnie robi z Sylwestra TVP festyn disco-polowy... W rzeczywistości Kurski na przekór malkontentom znów zebrał najlepszy skład i pewnie wygra pod względem oglądalności.
 5  
Disco Polo wyznacza trendy? Przy tym tylko łatwiej się tańczy i pije wódke i potem sieka w mózgu...i głosowanie na PIS haha
Trendy wyznaczają listy przebojów, które są opiniotwórcze dla branży muzycznej, a dziś listy przebojów są zdominowane przez pop i muzykę taneczną. Ile zespołów rockowych gra dziś na stadionach, a ilu DJ-ów? Ile jest klubów rock&rollowych, a ile dyskotekowych? Impreza sylwestrowa, w naszych warunkach zimowych, musi być zdominowana przez muzykę taneczną, bo ludzie tańczą i nie marzną. To nie Włochy, gdzie można zorganizować koncert operowy, bo nikt z zimna nie chucha w dłonie.

A z polityką nie ma reguły. PSL i SLD korzystali z popularności disco polo przy okazji wyborów.
 15  
Riccchi e Poveri, Al Bano i Romina Power, Modern Talking - emeryci kiczu wyznaczają trendy.
 1  
jak dla mnie syf, kiła i mogiła.
 5  
Mam nadzieję, że z fajerwerkami
 7  
Na Polsacie tez ma być Sławomir to go rozmnożyli czy jak ?
 16