Łukasz Szewczyk13.12.2018 (15:42)32

Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Na scenie m.in. Sławomir, Martyniuk, Boys, Weekend

Zenek Martyniuk, Sławomir i Kajra, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Ricchi e Poveri, duet Al Bano i Romina Power - to artyści, którzy zaśpiewają podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Sylwester z telewizyjną Dwójką odbędzie się już po raz trzeci w zimowej stolicy Polski na Równi Krupowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 32)

To jeszcze nie jest pełna lista wykonawców. TVP ma co kilka dni prezentować kolejnych wykonawców, którzy wystąpią na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem.
 15  
Oj będzie się działo .Sylwester2019 r. na długo zostanie w naszej pamięci . Najlepsi prezenterzy , najlepsza muzyka! Będzie Spoko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 18  
Super! Nie to co Polsat!
 0  
Disco Polo wyznacza trendy? Przy tym tylko łatwiej się tańczy i pije wódke i potem sieka w mózgu...i głosowanie na PIS haha
 11  
Tendencyjny tytuł, który mylnie robi z Sylwestra TVP festyn disco-polowy... W rzeczywistości Kurski na przekór malkontentom znów zebrał najlepszy skład i pewnie wygra pod względem oglądalności.
 5  
Disco Polo wyznacza trendy? Przy tym tylko łatwiej się tańczy i pije wódke i potem sieka w mózgu...i głosowanie na PIS haha
Trendy wyznaczają listy przebojów, które są opiniotwórcze dla branży muzycznej, a dziś listy przebojów są zdominowane przez pop i muzykę taneczną. Ile zespołów rockowych gra dziś na stadionach, a ilu DJ-ów? Ile jest klubów rock&rollowych, a ile dyskotekowych? Impreza sylwestrowa, w naszych warunkach zimowych, musi być zdominowana przez muzykę taneczną, bo ludzie tańczą i nie marzną. To nie Włochy, gdzie można zorganizować koncert operowy, bo nikt z zimna nie chucha w dłonie.

A z polityką nie ma reguły. PSL i SLD korzystali z popularności disco polo przy okazji wyborów.
 15  
Riccchi e Poveri, Al Bano i Romina Power, Modern Talking - emeryci kiczu wyznaczają trendy.
 1  
jak dla mnie syf, kiła i mogiła.
 5  
Mam nadzieję, że z fajerwerkami
 7  
Na Polsacie tez ma być Sławomir to go rozmnożyli czy jak ?
 16  

Polecamy