Łukasz Szewczyk13.12.2018 (15:42)32

Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Na scenie m.in. Sławomir, Martyniuk, Boys, Weekend

Zenek Martyniuk, Sławomir i Kajra, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Ricchi e Poveri, duet Al Bano i Romina Power - to artyści, którzy zaśpiewają podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Sylwester z telewizyjną Dwójką odbędzie się już po raz trzeci w zimowej stolicy Polski na Równi Krupowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 32)

Najpierw wystąpi w TVP2, a potem pojedzie do Chorzowa na występ w Polsacie. W zeszłym roku Cleo bodajże najpierw wystąpiła w Warszawie na Sylwestrze z TVN, a potem pojechała na występ do Łomży.
 16  
Czy na tym sylwestrze będą świętować 60% podwyżki prądu dla ciemnego ludu?
 2  
Podwyżki będą, ale tylko dla takich łosi jak ty. Ci co nie potrafią myśleć i tak zapłacą, bo łapią każdą brednie jak pelikan.
 5  
@Dezyderiusz
Wyjaśnij o czym bredzisz. Tzn. co koncerny energetyczne podzielą Polaków na sorty i podniosą temu gorszemu a ten lepszy nie odczuje?

Buuuuuuuuhahahahahahahaha
 3  
To jest zapewne słynna muzyka propagująca konserwatywne wartości prawdziwych polaczków kochających bardziej niż pozostali :D :D :D
W rytmie tych umcanów transwestytka radomska zapluwa laptopa i tarza siępod stołem.
 3  
Ech, ile tu jadu, żółci i lewackiej nienawiści w komentarzach, ręce opadają...

Specjalnie dla lewaków wyjaśniam pewną oczywistą oczywistość. Jacek Kurski wprawdzie jest wyznawcą konserwatywnych wartości i pragnie misji w TVP, ale jest też realistą i wie, jaka jest sytuacja finansowa telewizji narodowej. Większa część społeczeństwa bezczelnie łamie prawo, unikając płacenia obowiązkowego w Polsce abonamentu radiowo-telewizyjnego i takie są niezaprzeczalne fakty. Każdy inteligentny człowiek rozumie, że w tej sytuacji TVP "pójdzie z torbami", jeżeli przez 24 godziny na dobę na wszystkich kanałach będzie nadawała wyłącznie programy misyjne o niskiej oglądalności.

W sytuacji, gdy większość ludzi "leje" na swój obowiązek płacenia abonamentu i TVP nie dostaje z publicznych pieniędzy tyle, ile powinna dostawać, naturalnym jest, że TVP musi kiedyś zarabiać na reklamach. A żeby przyciągnąć reklamodawców, trzeba przyciągnąć masowego odbiorcę, czyli nadać coś mniej ambitnego. I takim czymś mniej ambitnym są między innymi koncerty z gwiazdami disco polo.

TVP jest misyjną telewizją na tyle, na ile pozwala ściągalność abonamentu. Na szczęście sytuacja nie jest taka dramatyczna, bo mamy w pełni misyjne kanały tematyczne (TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia), które z nikim nie ścigają się na słupki oglądalności i robią swoje - dla swoich inteligentnych odbiorców. Natomiast kanały TVP1 i TVP2 to kanały służące bardziej zarabianiu na reklamach, niż misji (aczkolwiek pojedyncze programy misyjne na tych kanałach również się pojawiają).

Prawdę powiedziawszy, wkurza mnie już, że po raz tysiąc któryś tłumaczyć takie oczywiste oczywistości, ale cóż poradzić - lewacy mają problem z ich rozumieniem...
jestem i trwam na złość lewakom 14.12.2018 (11:50:48)
 0  
Wyznawcy KCPZPR mają strasznie krotką pamięć. Już w 95' ich guru wyprawiał wygibasy przy dźwiękach hitu
OLE,OLE - ja prld! ;D bit.ly/1g29NCb
 3  
A etatowej Maryli nie budiet?
 4  
Sylwester spędza się że znajomymi a nie przed telewizorem. Jaracie się kto będzie na sylwestrze w tv...
 3  
Na Sylwestrze TVP w Zakopanem w 2016 było ponad 50 tys. ludzi, a w 2017 - ok. 100 tys., więc niekoniecznie chodzi o spędzenie Sylwestra przed telewizorem, jeśli do Zakopanego wybierają się ludzie z różnych, nawet odległych miejsc Polski. Lista wykonawców wpływa również na frekwencję na koncercie.
 8