Łukasz Szewczyk13.12.2018 (16:18)3 komentarze

Prowadzący HGTV łączą siły na święta i pomagają. Specjalny program "Remont razem"

Prowadzący kanału HGTV Home & Garden po raz kolejny zjednoczyli siły, żeby zrobić coś dobrego dla tych, którzy tego potrzebują. Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności wyremontowali mieszkanie dla siedmioosobowej rodziny, która nie mogła sobie na to pozwolić.
święta z HGTV
"Remont razem" to wydarzenie specjalne na antenie HGTV Home & Garden. Maja Popielarska ("Nowa Maja w ogrodzie"), Darek Wardziak ("Darek solo"), Mirella i Marcin Kępczyńscy ("Para w remont"), Dominik Strzelec ("Polowanie na ogród") oraz Kamil i Marcin ("Odjazdowe minidomy") pod przywództwem architekta Krzysztofa Mirucia ("Zgłoś remont") przygotowali niezwykłą metamorfozę małego mieszkania.
Na czterdziestu ośmiu metrach kwadratowych mieszka, aż siedem osób. Czworo dzieci w różnym wieku dzieli wspólny pokój. Ich dom ma około dwudziestu lat i nigdy nie był remontowany. W najgorszym stanie jest łazienka. Tak licznej rodzinie trudno się żyje na takiej przestrzeni, zwłaszcza, że jedno z dzieci wymaga specjalnej opieki.

Prowadzących HGTV Home & Garden czeka niełatwe zadanie. Jak na tak małej powierzchni stworzyć przestrzeń odpowiednią dla wszystkich domowników? Czy w tak niedużym mieszkaniu da się zaspokoić potrzeby dzieci w różnym wieku?

Premiera programu "Remont razem" w pierwszy dzień świąt (25 grudnia 2018 roku) o godzinie 22.00 na antenie HGTV.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Może Netia podmieni HGTV z SD na HD bo z tego SD to oczy bolą na TV 55' .
 6  
kto ogląda ten g..no wart kanał. Od kiedy przestał być pogodowym to przestał być dla mnie wartościowy. Uważam że jest miejsce na jeden kanał meteo z prawdziwego zdarzenia. Ten H G TV nie ma nic ciekawego a głupi tylko reklamy oglondajom.
 14  
Może Netia podmieni HGTV z SD na HD bo z tego SD to oczy bolą na TV 55' .
To samo Cyfrowy Polsat. Świetny kanał, ale w SD :((
 5