Łukasz Szewczyk14.12.2018 (17:22)9 komentarzy

HBO zapowiada trzeci sezon polskiego serialu "Wataha"

Dobre informacje dla fanów serialu "Wataha". HBO nakręci nowy sezon.
"Wataha" w HBO
HBO oficjalnie potwierdza rozpoczęcie przygotowań do trzeciego sezonu Watahy. Na plan serialu wracają Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski.
Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w lutym 2019 roku.

- Granica między Ukrainą a Polską, a tym samym Unią Europejską ciągle nas inspiruje, a nasze Bieszczady są po prostu piękne i fascynujące. Wracamy w tam, bo gdzie jak nie w Bieszczadach można nakręcić trzeci sezon "Watahy". Będzie niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie. Przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy - mówi Bogumił Lipski, producent serialu z ramienia HBO.

- Cieszymy się, że możemy powrócić do wyjątkowej scenerii Bieszczad, by zrealizować kolejny sezon jednego z naszych najbardziej popularnych seriali. Jak udowodniły poprzednie sezony "Watahy" oraz nasz najnowszy polski serial "Ślepnąc od świateł" jest zapotrzebowanie na polskie produkcje nie tylko na lokalnym rynku, ale również w Europie Środkowej i poza nią - dodaje Johnathan Young, VP Original Programming and Production, HBO Central Europe.

Za scenariusz trzeciego sezonu "Watahy" odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek.

Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński.

Oba dotychczasowe sezony "Watahy" można oglądać w HBO GO.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Bardzo dobra wiadomość!
 17  
Już się doczekać nie mogę.
 11  
Na tą wiadomość czekałem :) Teraz tylko niech Canal+ zapowie kontynuację Belfra i będzie pełnia radości :)
 6  
WATAHA to jest HIT. CZEKAM!
 5  
Jeden z najlepszych polskich seriali, mam nadzieję, że trzeci sezon również będzie udany
 7  
Po co. Drugi sezon dobrze wyczerpał temat i zamknął klamrą całą historię. Kolejny to już na siłę żeby tylko zarobić, wyjdzie pewnie szmira jak Krew z krwi, Belfer 2 itp.
 7  
Bardzo dobra wiadomość, mam nadzieję, że na jesień 2019 zobaczymy już pierwszy odcinek :)
 20  
Belfer 2 nie ul taki zły, po prostu ludzie oczekiwali czegoś innego po obejrzeniu 1.
 20  
Mnie już 2 sezon nudził więc 3 na bank nie będę oglądał .To jest moje zdanie wiec nie musicie dawać łapek w duł czy w górę bo mi to lotto
 31