Łukasz Szewczyk18.12.2018 (10:41)12 komentarzy

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVN, TTV, TVN24 i Player.pl. Na aukcji samochód TVN Turbo

13 stycznia Jurek Owsiak wraz z "najgłośniejszą" Orkiestrą w Polsce ponownie zagra dla potrzebujących. Grupa TVN i Discovery Polska po raz trzeci została głównym partnerem telewizyjnym akcji. Relację z tego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24 i TTV oraz w internetowym serwisie Player.pl.
WOŚP z TVN
- Tradycyjnie już tego dnia Finał WOŚP będzie stałym motywem przewijającym się przez wszystkie kanały Grupy TVN i Discovery Polska - mówi Jurek Owsiak, główny dyrygent WOŚP. - Nasze finałowe, tętniące życiem studio grać będzie praktycznie non stop, odwiedzi nas cała armada gości, wolontariuszy, darczyńców i ludzi pełnych koloru, energii i rock'n'rolla. Gramy oczywiście po to, żeby zebrać jak najwięcej środków dla polskich szpitali, ale najważniejsze, że tego dnia będziemy wszyscy razem, zagramy ramię w ramię ponad wszelkimi podziałami i pokażemy światu, że Polki i Polacy na całym świecie cały czas potrafią zakręcić pozytywnymi emocjami - dodaje Owsiak.
27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
13 stycznia 2019 roku w całej Polsce i w kilkudziesięciu miejscach na świecie kwestować będzie 120 tysięcy wolontariuszy. Zebrane przez nich pieniądze rozliczane będą w około 1700 sztabach. Przez cały dzień w studiu telewizyjnym trwać będzie Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców (popularnie zwana licytacją Złotych Serduszek i Złotych Kart Telefonicznych). Kulminacyjny moment, czyli licytacja Serduszka nr 1, zacznie się około godziny 22:45.

Centrum Finału po raz kolejny będzie mieścić się na Placu Defilad, przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Na scenie orkiestrowego miasteczka zagrają między innymi Margaret, Krzysztof Zalewski, Tabu, Dr Misio, Lao Che, BOKKA, Snowman i Nocny Kochanek. O godz. 13:55 rozpocznie się również się 13. edycja biegu WOŚP "Policz się z cukrzycą". Jak co roku 5000 uczestników przebiegnie 5 km ulicami Warszawy, a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Dodatkowo gwiazdy TVN przekażą na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy swoje "Rzeczy od serca" (rzeczyodserca.pl). Na aukcjach przygotowanych przez Allegro (aukcje.wosp.org.pl) wylicytować będzie można między innymi kurtki Małgorzaty Rozenek-Majdan z show "Iron Majdan", czapkę ekwadorską Magdy Steczkowskiej z "Ameryki Express" oraz walizkę Martyny Wojciechowskiej z programu "Kobieta na krańcu świata". Do akcji "Rzeczy od serca" włączyli się także Hubert Urbański, Dawid Woliński, Joanna Krupa, Maja Ostaszewska, Izabela Janachowska, Magda Mołek, Katarzyna Zdanowicz i wiele innych gwiazd TVN.

Samochód - TVN Turbo dla WOŚP / Fot. TVN
W 27. Finał WOŚP zaangażowała się także stacja TVN Turbo. Na planie programu "99 godzin" powstał wyjątkowy samochód, który zostanie przekazany Fundacji. Na tytułowe 99 godzin w warsztacie zamknęli się znani widzom Przemysław Szafrański ("Wojny Samochodowe"), Robert Michalski i Jacek Szczęch ("Zawodowi Handlarze") oraz klient z programu "Wojny Samochodowe" - Krzysztof Kuszman. Przerobili tam VW golfa na pojazd, który podczas hamowania wykonuje pełny obrót w przód. Samochód zachowujący się jak karuzela na pewno sprawi nowemu właścicielowi dużo radości. Podczas finału będzie on wystawiony pod PKiN. 13 stycznia widzowie TVN Turbo zobaczą również specjalny odcinek "99 godzin".


27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w telewizji:

Niedziela (13 stycznia 2019 roku):
• TVN:
Relacje w Dzień Dobry TVN: od godz. 8:30
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: 12:30, 13:55, 16:20, 18:45, 22:35
Światełko do nieba: 19:45

• TTV:
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:: 10:05, 13:00, 16:05, 18:05, 20:30
Światełko do nieba: 19:45
Relacje w programie Express: 09:45, 15:45, 17:45, 20:15

• TVN24:
Relacja przez cały dzień

Komentarze (1 - 10 z 12)

Jakie swiatełko ? -skoro to bedą jakies śmieszne laserowe swiatła migać...
 2  
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy udowodniła, że piśdzielska telewizja (zwana publiczną czy tam narodową) nie jest już do niczego potrzebna. Jest w TVNie i gra gitarka. Spokojnie można tę propagandówę TVPiS zlikwidować, bo jedyną jej misją jest piśdzielska propaganda.
 9  
Poplecznicy SB i resortowe dzieci w komplecie. Nie wspieram WOŚP. Co miesiąc z moje pensji i tak idzie na NFZ. Kolejnym "pośrednikom" dziękuję.
 6  
Zgadzam się.
TRZEBA ZAORAĆ TĄ PISOWSKA PROPAGANDĘ!!!

TVPISZAORAĆ!

BRAWO TVN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 7  
Kocham TVN i już! TVN najlepsza telewizja! Radio Zet najlepsze radio! Od zawsze i na zawsze!!! Cieszę się, że WOŚP jest w TVN!!!!!
 12  
Jurek to nasza tajna broń. Proces z Pawłowicz, (czy jakoś tak) jest tego najlepszym przykładem :D :D :D
 3  
zapomniałeś prawacki cymbale,że wystarczy najechać na ikonkę monitora by sprawdzić IP. Mam z ciebie niesamowitą beke! ;D
 17  
Moje prowo się udało - 3 mordy i wszystko jasne! POlew i beka z bandy śniętego leszcza! ;D


buuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahah!!!
 11  
Ja bym zadała dwa proste pytania: 1. Czy faktycznie zebrano tyle ile Owsiak mówi? 2. Ile procent z zebranej kwoty pójdzie na faktyczną pomoc a ile na Woodstock, Złotego Melona i rodzinkę pana Jurka? :v
 17  
@POgromca totalnie rozpadłej Partii Oszustów Konfidentów Obłudników

Jak Ci coś nie pasuje, to idź na portal gdzie promują zboczonych zboczeńców pedofili w czarnuch sutannach
 3