Łukasz Szewczyk18.12.2018 (20:59)18 komentarzy

Beata Tadla od stycznia w Radiu Zet

Od stycznia 2019 roku Beata Tadla dołączy do zespołu Radia ZET.
Beata Tadla
W każdą sobotę w godz. 10-13 poprowadzi program "To właśnie weekend". Premiera 12 stycznia. "To właśnie weekend" to nowa sobotnia propozycja dla słuchaczy, w której nie zabraknie ciekawych wywiadów, wspaniałych bohaterów i inspirujących historii. Beata Tadla będzie prowadziła rozmowy koncentrujące się wokół codziennych tematów i najważniejszych wydarzeń.
-Współpraca z Radiem ZET to zapowiedź przygody, tym bardziej fascynującej, że radio to moja pierwsza zawodowa miłość, która nie wygasła. Radio to prywatny, wręcz intymny kontakt ze słuchaczem, cieszę się, że będę mogła nawiązywać taką relację właśnie w Zetce. Chciałabym dzielić się z ludźmi dobrą energią - moją i moich gości, namawiać do lepszej jakości życia, do lepszego kontaktu z otoczeniem, bez złych emocji - mówi Beata Tadla.

Beata Tadla jest związana z mediami od 1991 roku, najpierw z radiem, a potem telewizją. W TVN gospodyni m.in. głównego wydania "Faktów", w TVP1 "Wiadomości", programów publicystycznych i programu "Kawa czy Herbata", w telewizji Nowa współprowadząca magazyn "24 Godziny". Autorka czterech książek: "Pokolenie '89. Dzieci PRL w wolnej Polsce", "Kto pyta nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich", "Niedziela bez Teleranka" i "Czego oczy nie widzą". Zdobywczyni tytułu "Mistrz Mowy Polskiej" i tytułu "Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów". Lektor, konferansjer, uczestnik licznych konferencji, wykładowca. Pracuje m.in. ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS. Specjalistka w dziedzinie kształcenia głosu i mowy. Zwyciężczyni 8. edycji "Tańca z Gwiazdami" w telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 10 z 18)

a kogo to obchodzi , żenada !!
 7  
Beata POwraca!

:D :D :D
 8  
A PISiękończy
 2  
ona ich dobije,
radio wiecznie na sprzedaż
 8  
to sobie popracuje, gdy karnowskie półgłówki kupią zetkę to na ryj poleci, wielka szkoda zetki i antyradia
 4  
Bezsensu, w radiu swojego jedynego chyba atutu czyli urody nie pokaze, to po co? a potem bedzie juz za stara zeby go pokazac :P
 18  
Instagramowa i pudelkowa celebrytka. Tyle w temacie tej pani.
 10  
I dobrze, nie słucham radia ZET to nie będę słuchał tego pustaka!
 5  
Skoro Zetkę wykupuje PiS to pewnie Tadla chce tą drogą trafić do TVP albo Polsatu
 6  
A piśdzielców już trzęsie z zazdrości i ze złości, że profesjonalna dziennikarka, dla której swego czasu zabrakło miejsca w TVPiS, znalazła sobie pracę w jakimś innym, dużym medium. Fajny nabytek dla Radia ZET, który z pewnością podniesie mu słuchalność (chociaż według transwestytki radomskiej Maciejki-Małgorzaty jest to oglądalność :D :D :D).

Na szczęście amok pisowski nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Przy następnych wyborach będzie już pozamiatane, na zawsze i bezpowrotnie. Desant pisowski, który zasilił media publiczne, wróci na stare śmieci, czyli do TV Republika, TV Trwam, Radia Maryja i innych takich mediów, którym powoli wymiera target i które w ciągu najbliższego dziesięciolecia znikną z rynku z powodu braku odbiorców... Natomiast nieudaczne wybryki natury, takie jak matołB (poszczuty kotem w kolanko :D :D :D) i wspomniana wyżej radomska transwestytka, zostaną z ręką w nocniku i bardzo dobrze.

I jeszcze małe przypomnienie dla piśdzielców:

Będziecie pisać głupoty - tylko się z was pośmieję.
Będziecie obrażać innych ludzi - zareaguję i zgłoszę odpowiednim organom. Internet nie jest anonimowy, a na hejt są paragrafy. Nie będziecie tutaj bezkarnie jątrzyć i hejtować!!!

Tyle W TEMACIE, jak mawia durna piśdzielska sekta! :D :D :D
 1