Łukasz Szewczyk20.12.2018 (10:11)5 komentarzy

TOK FM czeka na zgłoszenia kandydatów do nagrody im. Anny Laszuk za 2018 rok

Rusza kolejna, dziewiąta edycja nagrody im. Anny Laszuk, przyznawanej przez Radio TOK FM za wyjątkowy wypływ na rzeczywistość.
Kto w 2018 roku wykazał się wyjątkową odwagą? Jaka organizacja podjęła nietuzinkowe działania? Kandydatów do wyróżnienia wraz z krótkim uzasadnieniem można zgłaszać przez stronę nagroda.tokfm.pl lub e-mailem na adres [email protected]. Laureata poznamy 2 kwietnia 2019 r.
Radio TOK FM wręcza swoją nagrodę od 2011 roku, wyróżniając ludzi lub organizacje, które miały istotny wpływ na polską rzeczywistość. Wśród laureatów są m.in. Czarny Protest/Ogólnopolski Strajk Kobiet, płk Krzysztof Olkowicz, Robert Biedroń i Adam Bodnar wraz z Koalicją Organizacji Pozarządowych. Ubiegłoroczne wyróżnienie otrzymali Obrońcy Puszczy Białowieskiej.

Patronką wyróżnienia jest Anna Laszuk, dziennikarka związana ze stacją. Redakcja upamiętnia w ten sposób przedwcześnie zmarłą koleżankę oraz jej odwagę w przełamywaniu stereotypów, zaangażowanie, pasję, z jaką podejmowała walkę o prawa człowieka, szczególnie prawa kobiet i mniejszości.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Lewackie, antyPiSowskie radio.

I tyle na temat.
jestem i trwam na złość lewakom 20.12.2018 (10:20:22)
 3  
Tego radia nie da się oglądać. Za każdym razem zmieniam kanał w telewizorze, gdy trafię na tych lewackich komentatorów.
 2  
Tego radia nie da się oglądać. Za każdym razem zmieniam kanał w telewizorze
Radia się słucha (poprzez specjalne urządzenie zwane odbiornikiem radiowym), a nie ogląda w telewizorze.

Tak, wiem, że kiedyś napisałem coś o oglądalności stacji radiowych. Było - nie zaprzeczam. Napisałem to jednak JEDNORAZOWO, a nie powtarzam bez przerwy, jak wy to robicie. No i wytłumaczyłem się, że to była pomyłka z mojej strony. Ale wy będziecie to rozpamiętywali chyba do końca świata, bo taka jest wasza czepialska natura...

Nie jest grzechem popełniać błędy. Grzechem jest nie umieć do nich się przyznać, albo ich nigdy nie zauważać...

Tyle na temat.
jestem i trwam na złość lewakom 20.12.2018 (12:46:08)
 0  
Tobie też się w kółko tłumaczy że bycie krytycznym do PIS nie oznacza że się jest lewakiem.
Jak grochem o ścianę.
 2  
Nie ma sensu dyskutować z sekciarzem. To typ odporny na jakąkolwiek argumentację. NIC nie dociera. Wystarczy wiara. Wiedza jest zbyteczna. Widać to choćby po tych wpisach, które są jak mantra bez żadnej treści.
Pewnie teraz zapluwa swojego laptopa (chociaż nie ma komputera) i tarza się w hurtowni pod stołem. Zima, wiatrak ido wietrzenia lewaków się nie sprzedają, w Radomiu pisior przerżnął wybory...to i sfrustrowany klepie w klawiaturę bez opamiętania.

ps. Małogośka - podać ci linki gdzie bełkotałaś o 4 wartościach konserwatywnych? Nie pamiętasz? Przebiegnij się do kurnika, zażyj Vizir...może pamięć wróci!
 2