Łukasz Szewczyk20.12.2018 (14:47)11 komentarzy

Stuhr i Więdłocha z nowym programem w Radiu Zet

Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha zadebiutują na antenie Radia Zet 9 stycznia 2019 roku w programie "Planeta singli".
Program koncentrować się będzie wokół związków, miłości, radości i wszystkich odcieni relacji, jakie nawiązujemy. W każdą środę między 21.00 a 23.00 Stuhr i Więdłocha będą rozmawiać ze słuchaczami o ich troskach i radościach, jakie wiążą się z relacjami z najbliższymi. To będzie audycja pełna uśmiechu, humoru, emocji i dystansu do siebie samych w kontaktach towarzyskich.
Nową audycję w Radiu Zet poprowadzi także Michał Figurski.

Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr / Fot. materiały prasowe
Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr / Fot. materiały prasowe
Maciej Stuhr zadebiutował u Krzysztofa Kieślowskiego jako 13-latek. Aktor niezwykle wszechstronny realizujący się w filmie i teatrze najwyższej artystycznej rangi. Od 2008 roku należy do stałego zespołu Nowego Teatru Krzysztofa Warlikowskiego. Ostatnie lata przyniosły wybitne - i niezwykle zróżnicowane - kreacje w "Obławie", "Pokłosiu", filmach Wojtka Smarzowskiego, czy międzynarodowej koprodukcji "Czerwony kapitan". Za rolę w filmie "33 sceny z życia" otrzymał nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego, a za rolę w "Pokłosiu" Polską Nagrodę Filmową Orzeł. Z sukcesem bierze udział w najlepszych produkcjach serialowych m.in. "Belfer". Jego żywiołem jest także inteligentny artystyczny kabaret. Wyreżyserował przedstawienie na podstawie tekstów Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego "Smuteczek, czyli ostatni naiwni", a także krótkometrażowy film "Milczenie polskich owiec". Jest członkiem Polskiej oraz Europejskiej Akademii Filmowej, a także laureatem wielu prestiżowych nagród m.in. srebrnego medalu Zasłużony Kulturze Gloria Artis i Złotego Krzyża Zasługi.

Agnieszka Więdłocha jest aktorką Teatru im. S. Jaracza w Łodzi i dwukrotną laureatką "Złotej Maski" - łódzkiej nagrody teatralnej - za najlepszy debiut sezonu 2009/2010 i najlepszą rolę sezonu 2017/2018. Grała m.in.: w serialach "Czas Honoru", "Lekarze", "Powiedz tak!" oraz filmach: "Planeta Singli", "Po prostu przyjaźń", "Kobieta Sukcesu". Absolwentka łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Kolejna dobra zmiana oczywiście na plus. Bogate informacje i muzyka oby tak dalej a będzie jak za najlepszych czasów...
 8  
Liczę tu na 3-godzinny nieustający (może przy piosenkach, wiadomościach i mapie prognoz) voicetrack z bitratem równym pomieszczeniu salonu w domu realizatora.

Eurozet zawsze miał z tym pasmem 60/70 Hz problemy.
 0  
Potrzebna będzie jeszcze transmisja wideo na stronie Radia Zet, aby można było popatrzeć na piękną Agnieszkę Więdłochę :)
 21  
stuhr.... niedługo wyskoczy z lodówki. Tyle w Polsce młodych talentów radiowych. A ci skaczą od tv do radia i wciskani na siłę jakby byli bardzo lubiani. Nie lubię Stuhra, nie znam tej jego towarzyszki. Nie słucham.
 1  
Bracia Klenczynscy podobno dostali kredyt na zakup radia zet
 0  
Nikt Cię nie zmusza, wybierz inną stację radiową. Są ich dziesiątki.
 1  
Nazw, nicków są dziesiątki tysięcy, ale ty wybrałeś właśnie TEN jedyny. Hipokryta!!!
;D
 0  
Jak skur... Karnowskie przejmą radio to Stuhr nawet przez bramęnie zdąży przejść i taki będzie finał nowej audycji.
 1  
* NIE zdąży
 1  
No cóż. Ja Karnowscy będą chcieli pozwalniać gwiazdki, to kolejny kredyt będą musilei wziąć żeby odprawy wypłacić ;)

Swoją drogą kto ten kredyt będzie spłacał? A może nikt, tak jak rzecznik CBA wziąwszy 160ml zł ze SKOKów?
By żyło się lepiej....
 1