Łukasz Szewczyk20.12.2018 (15:15)7 komentarzy

Radio WAWA z nowym logo i stroną internetową

Radio WAWA wprowadza nowe logo i zmienia stronę internetową. To kolejny krok w procesie rebrandingu stacji, który zapoczątkowany został wprowadzeniem hasła pozycjonującego "Najlepsze Polskie Hity" i zmianą oprawy muzycznej.
Radio WAWA
- Nowe logo jest efektem naturalnej ewolucji naszego znaku graficznego. Jest świeże, dynamiczne i nowoczesne, takie jak nasza antena. Kolorystyka biało-czerwona określa rodzaj muzyki, żółte elementy - radosny, zabawowy charakter a dynamizmu dodaje podzielenie nazwy na sylaby - mówi Grzegorz Tutkaj, dyrektor promocji Radia WAWA.
21 grudnia uruchomiona zostanie strona Radia WAWA, przygotowana w stylistyce nowego logotypu. Następnie zmiany obejmą social media. Powstanie także aplikacja mobilna do słuchania programu stacji. Wiosną przyszłego roku planowana jest kampania zewnętrzna Radia WAWA.

W sierpniu Radio WAWA zmieniło oprawę muzyczną i hasło pozycjonujące. Wprowadzono liner "Najlepsze Polskie Hity" oraz unowocześniono i zdynamizowano wszystkie elementy oprawy. W dżinglach śpiewa Sara Chmiel, wokalistka zespołu Łzy, a głosem stacji jest Piotr Makowski.

Radio WAWA to sieć rozgłośni lokalnych prezentujących najlepsze współczesne polskie hity, jak również przeboje z lat 90. i 80. Nadaje w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Toruniu, Rzeszowie, Opolu, Nowym Sączu, Ostrołęce, Jeleniej Górze, Trzebnicy i Kielcach. Program stacji adresowany jest do osób w wieku od 25 do 44 lat.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Kiedy w Katowicach? !!!
 4  
Kiedy w Bydgoszczy?
 4  
Disco polo w kółko przerywane od czasu do czasu starymi polskimi kawałkami. Tragedia
 4  
Z tego co widzę to strona internetowa jeszcze stara. Ogólnie logo fajne. Mi osobiście WAWA muzycznie odpowiada ale są ludzie co słuchają jej tylko ze względu na disco polo którego jest więcej niż w VOX FM.
 0  
Mieszanie disco polo z Cugowskim czy Varius Manx powinno być karane odebraniem koncesji!
 6  
A te cugowskie i inne polskcy wykonawcy to co? Tez disco polo wiec nie bredź.
 1  
strona cały czas stara
 0