Łukasz Szewczyk20.12.2018 (15:41)11 komentarzy

Michał Figurski w Radiu Zet. Od stycznia nowa ramówka

W styczniu 2019 roku na antenie Radia Zet zadebiutuje nowa ramówka. Wśród nowości m.in. audycja prowadzona przez Michała Figurskiego.
Michał Figurski / Fot. Nutricia
Michał Figurski / Fot. Nutricia
"Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET" to audycja skupiająca się przede wszystkim na edukacji zdrowotnej. Michał Figurski ze znanym sobie dystansem i lekkością będzie rozmawiać z ekspertami, znanymi osobami i słuchaczami o zdrowiu, zdrowym trybie życia i sposobach leczenia. Nie zabraknie informacji o nowinkach technologicznych i nowościach z rynku medycznego. "Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET", czyli program, który "leczy" - w każdy wtorek w godz. 21-23. Premiera 8 stycznia.
Michał Figurski - tłumacz i lektor z języka angielskiego i francuskiego. Producent, reżyser, lektor i scenarzysta we własnej firmie FRONTMAN. Lektor radiowy, telewizyjny, filmowy, reklamowy. Od 1993 związany z radiem jako dziennikarz, prezenter, reporter i producent /Rozgłośnia Harcerska, Radio ZET, RMF FM, Radio Kolor /również jako dyrektor programowy/, Radio 94, które w 2003 przekształcił w Antyradio, Antyradio Kraków i Antyradio Katowice, do 2008 dyrektor programowy tych rozgłośni, Eska Rock, Muzo Radio. Dziennikarz i prezenter telewizyjny TVP, TVN, TV4, Polsat, Polsat Play, Polsat News 2. W latach 2012-2014 dyrektor programowy 4FUN.Tv, RBL.TV i TV Disco. W latach 2014-2015 dyrektor artystyczny Alvernia Studios. Od stycznia 2018 roku wspólnie z Karoliną Korwin-Piotrowską prowadzi poranny program "Najgorsze państwo świata" w Antyradiu. Jest założycielem i fundatorem Fundacji Najsłodsi, której patronem medialnym zostało Radio ZET. Właściciel firmy producenckiej radio/internet/tv.

Nowa ramówka
Poranek w Radiu ZET "Dzień dobry Bardzo" poprowadzi duet Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński (poniedziałek-piątek, w godz. 6-10), pasmo "Siła Muzyki" (poniedziałek-piątek, w godz. 10-14) - Agnieszka Kołodziejska, a informacyjno-rozrywkowe "Uważam ZET" (poniedziałek-piątek, w godz. 14-18) - Ewelina Pacyna i Damian Michałowski. Gospodarzem pasma "Siła muzyki" (poniedziałek-piątek, w godz. 18-21) będzie Marcin Łukasik.

Codziennie od godz. 21 na antenie Radia ZET usłyszeć będzie można nowe dwugodzinne programy autorskie: w poniedziałki "Coolturalny wieczór" Tomasza Kasprzyka, we wtorki "Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET" Michała Figurskiego, w środy "Planeta singli" Macieja Stuhra i Agnieszki Więdłochy, w czwartki "Halo ZET" Marcina Łukasika i Kamila Nosela, a w piątki "ZET na punkcie muzyki" Marcina Wojciechowskiego.

Weekendowe wydanie "Dzień dobry bardzo" poprowadzi Tomasz Kasprzyk, a w soboty o godz. 10 Beata Tadla zaprosi na swój "To właśnie weekend". Poza tym niezmiennie usłyszymy wywiady Szymona Majewskiego w "Nie mam pytań", Tomka Michniewicza i program "Mapa świata" oraz Michała Korościela i Huberta Radzikowskiego. W sobotnie wieczory nie zabraknie również "Listy przebojów Radia ZET" Marcina Wojciechowskiego.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Obserwuje i analizuje rynek radiowy od wielu lat. Co oni wyprawiają z tym radiem. Banda "speców' którym wydaję się że odświeżą tego trupa radiowego.
Tylko RMF!
 11  
RMF FM jak i ZET są bardzo marnymi stacjami - głupkowate sms-owe gry, milion reklam, kiepscy prowadzący, którym wydaje się ze są zabawni i profesjonalni, z nielicznymi wyjątkami jak np. Marcin Wojciechowski, który prowadzi ciekawe audycje w Chilli ZET - "Strona B".
Szkoda też, że RMF Classic stracił swój wysoki poziom ...
 24  
Podobno bracia Klenczynscy kupują to radio także będzie ramówka jeden dzien
 6  
RMF FM jak i ZET są bardzo marnymi stacjami - głupkowate sms-owe gry, milion reklam, kiepscy prowadzący, którym wydaje się ze są zabawni i profesjonalni, z nielicznymi wyjątkami jak np. Marcin Wojciechowski, który prowadzi ciekawe audycje w Chilli ZET - "Strona B".
Szkoda też, że RMF Classic stracił swój wysoki poziom ...
A niektórym lewakom chciałoby się, aby rozgłośnie Polskiego Radia upodobniły się do RMF FM i Radia ZET dla wyższej słuchalności. Bez przerwy wyśmiewają słuchalność Polskiego Radia i gratulują tym dwóm rozgłośniom komercyjnym wysokiej słuchalności, bez głębszej analizy poziomu prezentowanych tam treści.

Chwała Bogu, że wciąż istnieje i trwa Polskie Radio, gdzie prowadzący nie próbują być na siłę zabawni i mają coś mądrego do powiedzenia. A jeśli jakiś konkurs na antenie, to na poziomie zdecydowanie wyższym niż w komercji, wymagający od słuchacza sporej wiedzy. Polskie Radio nie obraża inteligencji słuchaczy, jak robią to non stop te dwie stacje komercyjne. Nazywanie tych brzęczyków radiami z trudem przechodzi mi przez gardło, jak również przez klawiaturę. To sa zwykłe odmóżdżacze. Prawdziwe radio powinno być teatrem wyobraźni dla ludzi o wysokiej inteligencji. Prawdziwym radiem jest zatem Polskie Radio, a RMF FM i Radio ZET takowymi nie są.

Tyle na temat.
jestem i trwam na złość lewakom 21.12.2018 (9:53:37)
 2  
Elo, elo, stare zgredki, posłuchajcie radia Zetki ;) Super zabawa, super muza, super prowadzący którzy zawsze mnie rozweselają, a nie usypiają jak w polskim radiu. Zawsze i wszędzie tylko ZET i już ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahaha!
 9  
Jak nazwać takiego głąba, który podszywa się pod kogoś innego? Może kundel? ;)
Pewnie należysz do tzw. "młodych, wykształconych z dużego miasta", niestety bez POczucia humoru i najwidoczniej bardzo tęskniących za Tuskmenistanem, który już nie wróci ;D

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahahaha!!!!!Jak nazwać takiego ktosia, kto podszywa się pod kogoś innego? Kundel? "Tuskmenistan" zabolał młodego, fykształconego z dużego miasta, niestety bez POczucia humoru?
 7  
up


a może po prostu " sik węża"?!! ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuahahahhahahahahahahaha!!!
 0  
Zapomniałeś głąbie, że wystarczy najechać samochodem na ikonkę w monitorze i można sprawdzić adres zamieszkania ;) Mam z ciebie bekę ciamajdanie POpaprany i zawsze będę miał.

buuuuuuuuuuuuuuuuuahahahhahahahahahahaha!!!
 7  
zapomniałeś, że nie można sprawdzić twojego IP, ponieważ masz brak... wiesz czego?! ;D

buuuuuuuuuuahahahahhaahhahahaha!!!
 1  
To już wolę głupawe teksty w RMFie, bo wiem, że oni starają się być na takim poziomie...
A Polskie Radio... No cóż... Oni cisną kity całkiem na poważnie. Na dodatek maja nadzieję, że głupi naród to kupuje!
 3