Łukasz Szewczyk22.12.2018 (10:40)1 komentarz

Święta w Polsat Games. Filmy na podstawie kultowego "Inazuma Eleven", maratony anime

Telewizja Polsat Games przygotowała specjalną ramówkę na święta.
Polsat Games
Fani anime, w te Święta i Nowy Rok nie będą mogli narzekać. W pierwszy Dzień Świąt o godzinie 15:00 i 17:00, Polsat Games wyemituje odpowiednio "Inazuma Eleven The Ultimate Force Team Ogre Attacks!" i "Inazuma Eleven The Ultimate Bound, Griffon". Obie produkcje to pełnometrażowe filmy na podstawie kultowego anime "Inazuma Eleven", które opowiada o drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon.
Przez najbliższe dwa tygodnie od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 14:00, na widzów Polsat Games czekają maratony anime, w których będzie emitowanych po pięć odcinków "Monster Hunters Stories: Ride On", "One Piece" oraz "Dragon Ball Super".

Natomiast, 26 grudnia, o godzinie 20:30, Polsat Games pokaże wyjątkowy dokument "Atari: Game Over", którego autorzy po 20 latach wykopują zapomniane kartridże z grą, która była powodem największego kryzysu w branży. Mowa o "ET" stworzonej w 1982 roku przez firmę Atari, adaptację filmu Stevena Spielberga. Niestety, gra ze względu na krótki czas produkcji, jaki jej poświęcono, okazała się kompletną klapą, a wszystkie egzemplarze zakopano na wysypisku śmieci w Nowym Meksyku.

Komentarze (1 - 1 z 1)

puścili je z lektorem - ŻAŁOSNE!!!
 2