Łukasz Szewczyk22.12.2018 (21:05)25

Górniak, Gołota, Czubówna, Sadowska, Koterski w czwartej edycji "Agent - Gwiazdy" TVN

Telewizja TVN na wiosną 2019 zapowiada kolejną edycję popularnego reality-show z udziałem gwiazd.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 25)

A gdzie tam są wyzwiska? Gdzie są wyrazy powszechnie uznawane za wulgarne?

Napisał całą prawdę o oPOzycji i tyle ;)

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahaha!!!
pl.wikipedia.org/wiki/Wyzwisko

"Wyzwisko to jednostka leksykalna, za pomocą której mówiący może w sposób spontaniczny ujawnić swoje negatywne emocje względem adresata bądź adresatów.

Wyzwisko może (lecz nie musi) wiązać się z użyciem przekleństw bądź wulgaryzmów. "

Definicja mówi sama za siebie i obnaża inteligencję pisiaków.
odrabiamy lekcję z członkami PIS 27.12.2018 (10:35:59)
 3  

Z wPISów powyżej wyznawców pisu możemy wyczytać że cała opozycja to samo zło, a PIS to aniołki.
Dokładnie tak jest. Taka jest prawda.

Ale wiem, że takich jak Ty prawda boli ;) Nie możecie z prawdą się pogodzić i taki jest wasz największy problem ;DGratuluje życia w postrzeczywistości pisowskiej, zbudowanej na przekazie Kurwizji :))))
To wy żyjecie w postrzeczywistości antypisowskiej, zbudowanej na przekazach TVN24, Gazety Wyborczej, Tok-ćwok FM, Newsweeka i innych takich. Nie gratuluję wam tego. Ja wam tego współczuję, szczerze i po katolicku.

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahahaha!!!
 3  
Współczuj sobie i podziękuj jeszcze na kolanach pisowi za to że na rok wyborczy centralnie sterując gospodartką (jak za komuny) zamroził ceny prądu, które będą obecnie oderwane od rzeczywistości.
No ale w postrzeczywistosci pisowskiej będzie jak to dzielny rząd PIS uchronił Polaków od podwyżek, wcześniej mordując OZE.


P.s. dowiedziałeś się już co to jest wyzwisko nieuku?
 3  
Nikt mnie nie prześcignie w miłości do PiS-u, ani nikt mi nie wmówi, że PiS to jest jakieś zło. Ja wiem swoje, bo opieram się na informacjach z mediów, którym ufam. Nie obchodzi mnie, czego się tam ktoś dowiedział z TVN24, Gazety Wyborczej, Tok-ćwok FM, Newsweeka i innych takich.

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahahaha!
 1  
rynszTOK FM to jest prawidłowa nazwa, hahahaha :)
 1  
Widzę, ze ktoś tu nie miał świąąąt! ;D I nadal intensywnie o mnie myśli w ten czwartkowy poświąteczny poranek ;D


Cieszę się,ze aż tak cię boli koMEDIAncie2!

buuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahah!!!
 3  
zapomniałeś głupi trollu,że wystarczy najechać myszką na znaczek monitora, i od razu widać kto pisze z jakiego ip, ponieważ zaznaczają się komentarze ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahahaha!
 3  
Ludzie pamiętajcie! To nie PiS pozbawia was wolności. To TVN 24 pozbawia was rozumu i zdolności obiektywnego spojrzenia na rzeczywistość!!!

Dziękuję, dobranoc.
Korneliusz Paskudziński 27.12.2018 (14:49:07)
 3  
No, proszę! Zajrzałem tu po świętach i co widzę? LEWACY ŚWIĄT NIE MIELI (nie dziwi mnie to) i przez tych kilka dni robili tutaj niemerytoryczny sracz (też mnie to nie dziwi, przyzwyczaiłem się już).

Nawet pod @johny'egoB jakiś lewak się bezczelnie podszywał. Każdy inteligentny czytelnik bez problemu się przecież zorientował, że wczorajsze wpisy o 12:15:19, 14:28:08, 14:35:24 oraz dzisiejsze wpisy o 10:41:23, 13:05:07 i 14:07:08 są wpisami podszywacza. Tylko dzisiejszy wpis o 13:50:25 jest wpisem prawdziwego @johny'egoB.

Lewacy znowu pokazali swoją twarz... Bez komentarza!

A teraz stąd znikam i znikam na trochę ponad miesiąc. Pewne sprawy natury zawodowej (o których tutaj nie będę się rozpisywał) niestety uniemożliwią mi uczestniczenie w tutejszych dyskusjach przez pewien czas. Ale obiecuję, że tu wrócę - na początku lutego. I słowa dotrzymam! Wrócę najpewniej pod jakimś innym nickiem, bo ten obecny, którego musiałem używać przez ostatnie dwa tygodnie, niezbyt mi się podobał), ale każdy inteligentny czytelnik bez problemu pozna finezyjny styl moich wpisów niezależnie od nicka.

Do zobaczenia, a @johny'emuB życzę powodzenia w "miażdżeniu" lewaków i nieprzejmowania się obleśnym lewackim podszywaczem, który nie jest nic wart i na pewno po cichu zdaje sobie sprawę z własnej bezwartościowości...

Tyle na temat.
Maciej z Radomia.
jestem i trwam na złość lewakom 27.12.2018 (15:07:55)
 0  
@jestem i trwam na złość lewakom
Zadziwiające że dosttzegasz tylko to co chcesz dostrzec. Bo ja dosttzegam także wPISy prawackich lewusów którzy robią sracz i nie dyskutują w temacie artykułu.
W Moskwie przewietrzaxzu nie uczyli Was patrzeć i rozumieć problem szeroko?
Ja wiem że nikt wam nie wmówi że czarne jest czarne, a białe jest białe. Ale świat nie jest zero kedynkowy.
Nie ma aniołków pisiatych i całej złej reszty. Każdy kto żyje z takim przekonaniem zaxhowuje się jak sekciarz.

I Tyle w temacie !!!
 1