Łukasz Szewczyk27.12.2018 (16:48)32 komentarze

Alvaro Soler na Sylwestrze Marzeń z TVP2

Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri czy Modern Talking to nie koniec sylwestrowych atrakcji z telewizyjną Dwójką. Na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem wystąpi Alvaro Soler, autor hitu 2018 "La Cintura".
Alvaro Soler na Sylwestrze Marzeń z TVP2
Alvaro Soler, najbardziej pożądany wykonawca młodego pokolenia i uwielbiany przez fanki na całym świecie, pojawi się na Sylwestrze z TVP2 w Zakopanem. Pod Giewontem zabrzmią więc gorące latynoskie rytmy.

Urodzony w Barcelonie Alvaro mieszkał również w Niemczech, a także w Japonii, gdzie przeprowadził się z rodzicami jako 10-latek. Tam rozpoczął naukę gry na fortepianie. Na studiach wraz z bratem założył zespół Urban Lights. Karierę solową rozpoczął w 2014 roku, a pierwszym ogromnym sukcesem był debiutancki singiel "El mismo sol". Piosenka szybko znalazła się w czołówce europejskich list przebojów, w tym m.in. w Hiszpanii, Austrii, Belgii, Włoszech, Polsce i Szwajcarii. Kolejnym sukcesem był przebój "Sofia" w 2016 roku, a jego płyta "Eterno Agosto" pokryła się potrójną platyną w Polsce.

W tym roku na Równi Krupowej pojawi się plejada najlepszych wykonawców m.in.: Golec uOrkiestra, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel, Sławomir i Kajra, Zenon Martyniuk, Boys, Weekend, Komodo, Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri, Thomas Anders, Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Papa D, Marcin Sójka i Michał Szczygieł.

Współorganizatorem Sylwestra Marzeń z Dwójką jest miasto Zakopane. Sponsorzy: PGE Polska Grupa Energetyczna, Sokołów, Zbyszko. Partnerem wydarzenia i Przewoźnikiem Narodowym jest PKP Intercity. Patronami medialnymi są: Radio Zet, Tele Tydzień, Wirtualna Polska, Super Express.

Komentarze (1 - 10 z 32)

Oczywiście będę z WAMI :) tylko i wyłącznie z TVP :) pozdrawiam serdecznie. Najlepsza telewizja. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Wiele wspaniałych dni z TVP dla wszystkich ;)
 5  
Będziemy oglądać . Wspaniała obsada .najlepsza muzyka .
Będzie SUPEROSKO !!!!!!!!!!
 5  
TVP największa porażka w mediach.
 12  
Super obsada. Tylko modlić się, by nie śpiewano z playbacku. Powodzonka!
 10  
Super obsada. Tylko modlić się, by nie śpiewano z playbacku. Powodzonka!
Niestety, wszystkie zimowe koncerty na świeżym powietrzu są z playbacku. W każdej stacji telewizyjnej.
 3  
Super życzę Wszystkim dobrej zabawy Sylwestrowej z TVP lub na żywo w Zakopanym :)
 5  
Super życzę Wszystkim dobrej zabawy Sylwestrowej z TVP lub na żywo w Zakopanym :)
Chwalcie, zachwalajcie, bo nikt tego śmiecia nie ogląda (poza pisbandą)
 16  
Ileż tu niespotykanych dotąd nicków wychwalających. Przypadek?
 2  
nie chodzi na żadne zabawy, dlatego taki z niego .Nienawistnik ;D Od samego rana śpiewa sobie hit Chylińskiej "Mam zły dzień!"

buuuuuuuuuuhahahahahahahaahhaha!!
 6  
Przecież to typowa pisowska propagandowa zagrywka. Chleba (500+) i igrzysk - kiczowaty show na poziomie tego elektoratu.
Temu elektoratowi to pasuje. Lekkie, łatwe i przyjemne - nie wymaga myślenia i rozumienia. A to immanentna cecha popierających rządzących neobolszewików.
Umc..umc.umc..
Dziwić nie ma co. Największym fanem disco jest niejaki kÓrski (funkcjonariusz partii rządzącej oddelegowany tymczasowo na odcinek propagandy w rządowej tv).
 11