Łukasz Szewczyk31.12.2018 (11:07)13 komentarzy

Zmiany w ramówce Polsat News. Piotr Witwicki nowym prowadzącym "Wydarzenia i Opinie"

Więcej gości i aktualnych komentarzy w "Wydarzeniach i Opiniach". Od 2 stycznia 2019 roku będzie wydłużony do godziny i emitowany również w piątki. "Wydarzenia i Opinie" w piątki będzie prowadzić Piotr Witwicki.
Piotr Witwicki / Fot. Polsat
Od 2 stycznia Polsat News wprowadza zmiany w swojej ramówce. Program "Wydarzenia i Opinie" zostaje wydłużony i będzie emitowany od poniedziałku do piątku zaraz po głównym wydaniu "Wydarzeń" aż do godziny 20:15. Piątkowe wydanie "Wydarzeń i Opinii" poprowadzi Piotr Witwicki. Bez zmian program od poniedziałku do czwartku prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.
Emisja programu "Polityka na ostro" zostaje przesunięta na godzinę 20:15. Tradycyjnie o 21:15 "Interwencja Extra". Od środy, 2 stycznia, poranne pasmo "Nowy Dzień" będzie emitowane do godziny 9:00. Równolegle w Polsat News i w Polsacie. Od Nowego Roku "Graffiti" w piątki poprowadzi reporter Sejmowy Polsat News Wojciech Dąbrowski.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Zmiana ramówki jesienią i ewidentny przechył na pisowskie klakierstwo nie przyniosły żadnego efektu. Oglądalność nadal taka sama, ale merytorycznie coraz słabiej. Wiernopoddańcza narracja dla rządzących obecnie jest wyraźna, nużąca i kompletnie nieefektywna.
P. Gawryluk raczej nie odniesie sukcesu próbując zawalczyć godzinną pogadanką w prime-time o sukcesach dojnej zmiany. Gwazdka Rymanowskiego przygasła, a i sama Gawryluk jest już kompletnie przewidywalna. Na dodatek drugi kanał newsowy Polsatu jest już trupem. I nie można go zlikwidować łatwo, bo - jako gwarantowany - dałby zgrabny asumpt do zerwania umowy z CP.
Generalnie Polsat raczej przegra na pisowskiej przychylności. Dotychczasowe korzyści ( elektrownie, telefonia kom i bankowość) są marne, a odmowa rozłożenia na raty płatności z pasmo 800MHz są sygnałem, że pisowcy liczą na głośniejsze klaskanie dojnej zmianie.
 16  
Czemu jest ten zachwyt panią Gawryluk? Ona jest bardzo kiepską dziennikarką. Merytorycznie jest nudna, nieprzekonująca, zazwyczaj przewidywalna, po prostu nudna. Poza tym jak czyta się te newsy o Polsat News to odnosi się wrażenie, że te wszystkie roszady, zwolnienia itd to jej wina.Z PN jedynie dobrze ogląda się progrmy publicystyczne np. Horyzont Zdarzeń, bo reszta jest coraz słabsza. TVN24 niestety jest od was lepszy pod każdym względem. Nie wspomnę już o TVN24 BIS, który jest świetny, a PN2 trup.
 13  
A dopiero był płacz, że skręcają na prawo ! ;D Ten facet jest bardziej stronniczy, niż POchanke i ta druga której nazwiska zapomniałem....
 2  
Generalnie Polsat raczej przegra na pisowskiej przychylności.
A jakby był drugim TVN24 to jego oglądalność poszybowałaby w górę ? Weź nie żartuj. :)
 2  
Kochani, przypominam prawdziwy polski patriota i konserwatysta nie idzie ślepo za modą. Innym Sylwester kojarzy się z zabawą, tańcami i pijaństwem? Ty spędź ten wieczór i noc inaczej.

Zamiast gibać się w rytm jakiejś dennej muzyki, wspomnij dziś dokonania Kościuszki, Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego i innych wielkich bohaterów naszego narodu. Przyjmij smutny wyraz twarzy, odpal w wyszukiwarce obrazy Matejki, zapuść na YouTube utwory Szopena lub Paderewskiego, i oddaj się kontemplacji, rozmyślając o naszej Ojczyźnie i trapiących ją problemach.

Żaaaartowałem. :v

Szalej, kręć biodrami w rytmie ,,Szeri Szeri Lejdi" albo innej Dżenifer Lopez, baw się, jak jesteś singlem wyrywaj wolne lachony (a jak singielką - mrugaj rzęsami do lachoniarzy, a jak jesteś maniakalnym lewakiem to po prostu mrugaj rzęsami do osób o nieustalonej tożsamości płciowej), i napij się! Bo jak nie dziś to kiedy! <3

No. Chyba że nie lubisz Sylwka, obowiązku nie ma. Wtedy możesz na przykład pooglądać filmy albo poprzeglądać archiwalne wpisy :v

Niezależnie od tego jak spędzisz ten wieczór, życzę Ci szczęśliwego nowego roku! :)
 5  
A my czytelnicy sobie życzymy, aby politykierzy i fałszywce tacy jak Ty w końcu na tym portalu zamilkli, bo tu nie ma miejsca na politykę.
czytelnicy tego forum 1.01.2019 (8:46:52)
 7  
zębaty ..uj będzie spłacał swoje długi do końca świata
 5  
PN jeśli chce mieć więcej widzów to powinien być odkodowany !
 5  
żadnego newsa o wspaniałym Sylwestrze na TVN / Polsacie / TVP2 ?? Jaka oglądalność ...?
 4  
Wszystkie sylwestry w każdej z telewizji w Polsce to wielka porażka. To, ze prosty człowiek lubi proste programy, muzykę, nie usprawiedliwia kulturotwórczej podobno telewizji z tworzenia ku uciesze prostaków, prostackich programów tylko za reklamy. Śmieciowe sylwestry tak w TVP i TVN i Polsacie - taka prawda. Won z natrętną reklamą w radiu i TV!
 1