Łukasz Szewczyk01.01.2019 (20:52)7 komentarzy

Adam Michnik: Prenumerata cyfrowa poważnym źródłem przychodu Gazety Wyborczej, buduje niezależność

Redaktor naczelny Gazety Wyborczej dziękuje czytelnikom za zaufanie i wspieranie niezależnego dziennikarstwa. Dodaje,że że ambicją jest, by Gazeta Wyborcza była "życiodajnym tlenem w czasach pisowskiego smogu".
Nowa Wyborcza.pl
Przy okazji noworocznych życzeń, redaktor naczelny Gazety Wyborczej podziękował czytelnikom za zaufanie oraz wsparcie. Jak zauważył, prenumerata cyfrowa Gazety Wyborczej ma już więcej prenumerat cyfrowych niż sprzedanych egzemplarzy w kioskach. Wersja cyfrowa okazała się praktycznym sposobem czytania Gazety Wyborczej o każdej porze i w dowolnym miejscu. Dodatkowo wersja cyfrowa aktualizowana jest na bieżąca.
"Prenumerata cyfrowa jest też poważnym źródłem przychodu, które buduje finansową niezależność "Wyborczej" i czyni ja odporną na rozmaite presje ze strony władzy. Doceniamy, że w tak trudnym czasie wspieracie Państwo niezależne dziennikarstwo. To dzięki Państwu możemy prowadzić czasochłonne śledztwa dziennikarskie, tropić afery, ujawniać niedemokratyczne działania władzy" - napisał Adam Michnik, redaktor naczelny Gazety Wyborczej.

"Mimo licznych gróźb, kilkudziesięciu pozwów, prób cenzury nasi dziennikarze i dziennikarki w 2018 roku ujawnili między innymi aferę KNF, nie przestając pisać o SKOK-ach czy NBP, nie przestając bronić niezawisłych sądów, praworządności, Polski w Unii Europejskiej, praw niepełnosprawnych, środowiska naturalnego, tolerancji, wszystkiego, co dla ludzi o demokratycznych przekonaniach jest ważne" - dodał naczelny Gazety Wyborczej, apelując o dalsze wspieranie niezależnego dziennikarstwa.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Zwłaszcza teraz jak rozdają kody aktywacyjne za darmo :-)))
Mało kto chce czytać te kłamstwa i brednie!
 9  
Jak mu smog przeszkadza niech wyjedzie do brata !!
 10  
Bajki to my mamy opowiadane okrągły rok w tvpis, nie mówiąc już o Mateuszku kłamczuszku, który z sądu nie wychodził w minionym roku, z nakazem odszczekania kolejnej wypowiedzianej bajeczki :lol
 10  
Bajki to my mamy opowiadane okrągły rok w tvpis, nie mówiąc już o Mateuszku kłamczuszku, który z sądu nie wychodził w minionym roku, z nakazem odszczekania kolejnej wypowiedzianej bajeczki :lol
...jakie bajki nic nie kojarzę?...chłopie wieczorynek to już nie ma ładnych parę lat w TVP.
 6  
...jakie bajki nic nie kojarzę?...chłopie wieczorynek to już nie ma ładnych parę lat w TVP.
Wieczorynka jest teraz o 19:30 w TVP1. popatrz dobrze.
 9  
A byłoby jeszcze lepiej, gdyby rządził Tusk.

:( :( :(
 3  
"Redaktor naczelny Gazety Wyborczej dziękuje czytelnikom za zaufanie i wspieranie niezależnego dziennikarstwa."

Że niby wyborcza niezależna? Niemiecka gazeta prowadzona przez najbardziej niezależnego dziennikarza.. Wystarczy przez 5 minut posłuchać jego brednie na TVN24 i już odechciewa się go słuchać, stary zgred.
 1