Łukasz Szewczyk02.01.2019 (12:56)13 komentarzy

Wyprzedaż w UPC: Tańszy internet z TV, w cenie z HBO, Polsat Sport Premium i Eleven Sports

Z okazji nowego roku sieć UPC Polska, największy w Polsce operator telewizji kablowej, przygotowała specjalne oferty wyprzedażowe.
bigbang
W ramach noworocznej wyprzedaży dla nowych klientów, zainteresowanych usługą telewizji cyfrowej oraz szybkim internetem, operator przygotował opcję z dekoderem Horizon, wyższym pakietem telewizyjnym Max (163 kanały, 112 HD) oraz internetem 300 Mb/s. Dodatkowo, w ramach abonamentu do wyboru: pakiet HBO z HBO GO/OD lub kanały Eleven Sports z Polsat Sport Premium. Miesięczny abonament - 89,99 zł (umowa na 24 miesiące). Pakiet z szybszym internetem (500 Mb/s) - 99,99 zł miesięcznie.
Dla klientów zainteresowanych samym internetem przygotowano oferty wyprzedażowe na dwie opcje - do 150 Mb/s za 39,99 zł oraz do 300 Mb/s za 49,99 zł

Oferta dostępna jest na internetowej stronie operatora i obowiązuje do 13 stycznia 2019 roku. Instalacja 1 zł

Komentarze (1 - 10 z 13)

Nic tylko zachęcają aby zrezygnować z ich usług a następnie znowu podpisać z nimi umowę , bo tradycyjnie starych abonentów mają "głęboko"...……… .
 37  
Ale na stronie UPC jest mowa o HBO natomiast Polsatu Sport Premium i Eleven Sport nie ma!!!
 4  
Zapomnieli dodać, że ta oferta dla nowych użytkowników. Starych użytkowników UPC olewają.
 28  
"Zapomnieli dodać, że ta oferta dla nowych użytkowników. Starych użytkowników UPC olewają."
Złóż wypowiedzenie to od ręki tą oferte dostaniesz. Jak sie chce to trzeba ruszyć swoje 4 litery a nie czekać że sami dadzą :)
 14  
"Zapomnieli dodać, że ta oferta dla nowych użytkowników. Starych użytkowników UPC olewają."
Złóż wypowiedzenie to od ręki tą oferte dostaniesz. Jak sie chce to trzeba ruszyć swoje 4 litery a nie czekać że sami dadzą :)
Po pierwsze jak ktoś ma umowę to nie pójdzie jej specjalnie zerwać, żeby zaoferowali lepszą ofertę, bo naliczą karę za zerwanie. No chyba, że się zerwie z nimi bo ma się ich dosyć. Inna kablówka lub może przeprowadzka i brak dostępu, ale to już co innego. Po drugie lepsze oferty są tylko dla nowych. Gdy umowa się skończyła i wziąłem nową to nie było akurat takiej oferty na pakiet HBO z HBO GO/OD lub kanały Eleven Sports z Polsat Sport Premium. Próbowali wcisnąć sportowe odmówiłem. Wziąłem co innego co wówczas oferowali. Filmowego pakietu w promocji nie było. Był tylko za dodatkową opłatą.
 12  
Wszyscy wiedzą że firmami z którymi jesteśmy związani umową najlepiej się negocjuje gdy już otrzymają od nas wypowiedzenie trwającej umowy.
 14  
A ja bym do nich przeszedł tylko jest jeden mały problem nie ma.kablowki w mojej okolicy i z tego co wiem to od nich nie bedzie szkoda
 6  
"...Max (163 kanały, 112 HD) oraz internetem 300 Mb/s. Dodatkowo, w ramach abonamentu do wyboru: pakiet HBO z HBO GO/OD lub kanały Eleven Sports z Polsat Sport Premium. Miesięczny abonament - 89,99 zł (umowa na 24 miesiące)..."

Takiego wariantu Max, 300Mb/s, Eleven, PS Premium za 89,99 brak na stronie, a był bo UPC ma tą "wyprzedaż" od Black Friday.
 1  
Chociaż nie, znalazłem ale przez google.
 0  
Zapomnieli dodać, że ta oferta dla nowych użytkowników. Starych użytkowników UPC olewają.
Starych klientów mają w dupie, czyli zarabiają na starych klientach
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 2 stycznia 2019 o 20:17:35 przez harald.wiencierz).
 17