Łukasz Szewczyk04.01.2019 (15:13)brak komentarzy

Marta Radzikowska nowym szefem serwisu Podroze.pl

Marta Radzikowska objęła stanowisko redaktor prowadzącej serwisu Podroze.pl. Odpowiada za witrynę oraz social media miesięcznika "Podróże".
Marta Radzikowska / Fot. Adrian Szczepanik
Marta Radzikowska / Fot. Adrian Szczepanik
Marta Radzikowska związana jest z Grupą ZPR Media od kwietnia 2014 roku. Pełniła obowiązki redaktora serwisu internetowego "Super Expressu", pracowała na stanowisku reporterki, a także wydawcy. W styczniu 2019 roku objęła stanowisko redaktor prowadzącej Podroze.pl. Na stanowisku zastąpiła Agnieszkę Janczurę, która rozstała się z Grupą ZPR Media.
Podroze.pl łączą cechy serwisu społecznościowego i przewodnika po świecie z wieloma praktycznymi wskazówkami - jak planować podróż i na co zwracać uwagę. Serwis pokazuje ciekawe miejsca w Polsce i na świecie, informuje o festiwalach podróżniczych, inspiruje ciekawostkami ze świata.

"Podróże" to miesięcznik tworzony z myślą o wszystkich, którzy szukają inspiracji do wyjazdów, nie tylko wakacyjnych. Prezentuje miejsca warte odwiedzenia, reportaże z wypraw, rozmowy z globtroterami i innymi osobami, dla których podróże stanowią kwintesencję życia. Publikuje przydatne porady, adresy, informacje praktyczne, rekomendacje osób, które mieszkają w danym mieście, co warto zobaczyć, gdzie zjeść i gdzie spać. Redaktor naczelną "Podróży" jest Joanna Szyndler.