Łukasz Szewczyk07.01.2019 (10:13)7 komentarzy

Jeremy Clarkson powraca do BBC Brit. Poprowadzi "Milionerów"

Najpopularniejszy teleturniej na świecie powraca w nowej odsłonie i z nowym, wyjątkowym prowadzącym.
Milionerzy z Jeremym Clarksonem / Fot. BBC
Milionerzy z Jeremym Clarksonem / Fot. BBC
Każdy z uczestników ma przed sobą 15 trudnych pytań, które doprowadzą go do wygranej - miliona funtów. W trakcie gry może skorzystać z trzech kół ratunkowych: telefonu do przyjaciela, pytania do publiczności oraz pół na pół. Z okazji dwudziestolecia programu w Wielkiej Brytanii wprowadzone zostało jednak jeszcze czwarte koło: możliwość konsultacji z prowadzącym.
A jest nim nikt inny jak sam Jeremy Clarkson. Jego barwna osobowość i cięty język na pewno przydadzą nieco kolorytu temu uwielbianemu przez całe rodziny klasycznemu teleturniejowi. Brytyjska edycja programu daje również niepowtarzalną okazję, aby sprawdzić nie tylko swoją erudycję, ale także wiedzę na temat kultury Wielkiej Brytanii, na którą składa się wiele nieoczywistych dla Polaków tematów.

Premiera "Milionerów z Jeremym Clarksonem" w piątek 25 stycznia 2019 roku o godz. 22:30 na kanale BBC Brit.. Pierwsza seria liczy 7 odcinków.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Czyżby foch i new plans nie wypaliły i w pokłonie niskim comeback :) ale do Milionerów, nie możliwe :)
 2  
Może za jakiś czas powróci do TopGear? :P
Bo obejrzałem z 5 odcinków z nowymi prowadzącymi i dałem sobie spokój.
 5  
Zdradzil kolegow powracajac do BBC.
 1  
bodek67
clarkson jest caly czas w bbc, odszedl tylko z top gear.. wiec nie wiem kogo mial zdradzic skoro zarowno homik jak i may robia mnostwo programow dla bbc
 0  
Przecież brytyjskich milionerów robi stacja ITV, ludzie o czym wy piszecie?
A to, że w PL ,leci na BBC nie ma żadnego znaczenia
 9  
Ramówka składa się z niczego innego jak Top Gear, może zamiast BBC Brit przemianujmy ten kanał na BBC Top Gear... Ileż można?
 4