Łukasz Szewczyk07.01.2019 (12:52)4 komentarze

Kids Pack w sieci INEA. Nowe kanały TV dla dzieci

Sieć INEA wprowadza do swojej oferty telewizyjnej nową paczkę tematyczną - Kids Pack. W jej skład wchodzi pięć kanałów dedykowanych najmłodszym, które wcześniej nie były oferowane przez operatora.
Kids Pack w sieci INEA. Nowe kanały TV dla dzieci
Od poniedziałku 7 stycznia 2018 roku w ofercie INEA pojawi się KIDS PACK, czyli nowa paczka tematyczna. Jest ona dedykowana najmłodszym odbiorcom, a w jej skład wchodzi pięć kanałów, które udostępnione były w ramach okna otwartego. Są to: Boomerang, Baby TV, Polsat Jim Jam, Top Kids oraz 2x.
- Podstawą naszej działalności jest dzisiaj Internet. Nadal jednak rozwijamy nasze pozostałe usługi i teraz kolej na zmiany w ofercie telewizyjnej. Co ważne, wszystkie kanały dostępne w tym pakiecie, są nowością w INEA - komentuje Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

Oferta dostępna jest dla klientów posiadających pakiet telewizji cyfrowej Komfort lub wyższy.

Komentarze (1 - 4 z 4)

I tak najlepsze bajki są na TVP ABC a do tego bez przemocy i bez dużej ilości reklam. W drugiej kolejności to w ciągu dnia sporo dobrych bajek leci na Pulsie2. Obydwa kanały są dostępne za darmo w DVB-T więc jaki sens jest przepłacać za kablówkę lub satelitę? Lepiej już zainwestować w szybki internet i korzystać z darmowego vod :-)
 2  
16 kanałów dziecięcych i młodzieżowych, w tym aż 8 dla dzieci 2-7 lat działa w Polsce.
 0  
Najgorszy operator milion kanałów z tego milion zdublowanych,i za kanały HD dodatkowo płatne gdzie już wchodzi 4K,a oni każą sobie płacić za HD
 5  
Po wielu latach w Vectrze podziękowałem im.
Wycofali genialny MEZZO.
Powrócę do kablówki, ale tylko w formie - kanały à la carte.
 0