Łukasz Szewczyk08.01.2019 (21:06)27

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ostro o NC+. "Mają cię w d..."

Ostra krytyka platformy NC+ za traktowanie pracowników. "Jak zaczyna się problem zdrowotny (...) mają cię w dupie" - mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska, była rzecznik prasowa nadawcy Canal+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 27)

Zapraszam do nas .praca leżąca .wystarczy pojękiwać co juź umiesz
 10  
Stek kłamstw... Brak wstydu, naprawdę...
 14  
Osobiście życzę powrotu do zdrowia i wszystkiego co najlepsze, ale co do Pani zastrzeżeń, napiszę krótko: witamy w polskiej rzeczywistości.

To tylko kolejny przykład, że dla korporacji nie warto się wysilać ani grama. Każdej, nie tylko opisanej w artykule.
 9  
Pani Paulino, co Pani powie na temat zachowań (w Pani wykonaniu) mogących wpisywać się w znamiona czynów typu sexual harassment? To nie jest pytanie teoretyczne.
 21  
Nawet jeżeli w NC+ są inne osoby które mają swoje za uszami, kogoś tak toksycznego jak pani Paulina w niej nie było. Mam nadzieję że ta pani ma chorobę dwubiegunową, bo wolę o niej myśleć z pewnym współczuciem jako o osobie chorej niż że jest po prostu strasznym człowiekiem. Bo ludzi traktowała strasznie.
 24  
Nie wiedziała jak praca w korporacji wygląda i teraz zdziwioną udaje jakby miała 20 u to była jej pierwsza praca. Do korporacji idzie się pracować żeby dobrze zarabiać, wynieść z roboty co się da (laptop, komórka, parę kg kawy, paliwo ze służbowego auta itp.) i w odpowiednim momencie zje*ać współpracowników oraz szefa i się zwolnić (dobrze jeszcze trafić na okres zwolnień jak korporacja jakieś odprawy płaci)
 1  
Ojoj ale teraz Pani pojechała.
Nie znam osobiście Pauliny, ale przez obcowanie biznesowe, ład korporacyjny w nc+ jest mi dość bliski i nie spotkałem innej tak dużej firmy/korporacji, która miała by tak, wręcz, rodzinne relacje. Mówienie o tym, że ta firma ma ludzi pupie jest sprzeczne ze wszystkimi historiami które mi są bliskie: zbiórkami i pomocą od firmy kiedy spalił się dom, czy choćby wsparciu finansowym i trzymaniu ponad rok stanowiska kiedy jeden z terenowych pracowników miał wypadek i przechodził rehabilitację. Jakoś te sytuacje stoją w zupełnym przeciwieństwie, że ta firma ma swoich ludzi gdzieś.

A dla Pani z PR to taki wywiad to chyba strzał w stopę. Który inny pracodawca zdecyduje się na zatrudnienie, skoro jawnie obsmarowuje swojego poprzedniego chlebodawcę? Rozumiem zwolnienie, frustrację. Może viva! dobrze płaci i trzeba reperować budżet? No ale mało piarowe zachowani jak na Panią od Piaru.
 13  
Skąd takie źle opinie na jej temat? To jakieś widzimisię czy opinie ludzi pracujących w nc+?
 6  
Jakoś nie wspomniala ze przez 3 lata jej dzial mial rekordowo wysoką rotację pracownikow bo nikt z nią nie wytrzymywał....
 20  
To są bzdury jakich mało. Tak biedna ??? Wszyscy w zespole odetchnęli z ulgą jak ja wywalili ( i to wcale nie przez chorobe ) chora na głowę kobieta prawdopodobnie z depresją dwubiegunowa kto choć raz miał " przyjemność " z ową postacią w firmie wie co mówi. Druga sprawa skoro pani Paulina była taka super i miała taki super zespół dlaczego nikt po dziś dzień się do niej z zespołu nie odezwał? Nie zadzwonił nie zapytał, nie zamartwil choć trochę ... Grube pieniądze przepuscila ludzi miała za nic a teraz sobie gębę wyciera znana " pozal się bosze celebrytka"
 11