Łukasz Szewczyk08.01.2019 (21:06)27

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ostro o NC+. "Mają cię w d..."

Ostra krytyka platformy NC+ za traktowanie pracowników. "Jak zaczyna się problem zdrowotny (...) mają cię w dupie" - mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska, była rzecznik prasowa nadawcy Canal+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 27)

Przecież wszyscy wiedza ze ta pani poleciała za mobbing i wyprowadzanie kasy z firmy...
 53  
Ta pani jest mistrzynią manipulacji... Wycieranie sobie twarzy prawami pracowniczymi i walka o prawa kobiet jest obrzydliwe w kontekscie jej dotychczasowych praktyk. Szkoda, ze tak niewiele osób słyszało historie jej pracownic wracających z macierzyńskiego, albo tych które po kilku miesiącach pracy z nią kończyły na zwolnieniu lekarskim, bo nie wytrzymywały psychicznie. O wyciąganiu pieniędzy z firmy już nie wspominając....
 46  
Witamy w korporacji. W setkach dużych firm w Polsce, pracownicy tyrają w nadgodzinach, ponad swoje siły, są upokarzani, poniewierani, gnębieni, ale dopiero jak mówi o tym znana osoba to jest to omawiane w prasie. Pracowałem kilka lat w dużej firmie telekomunikacyjnej, jednym z 3 największych operatorów komórkowych w kraju. Dyrektorzy zawsze chcą wiedzieć ile zarobią jutro, bo muszą się z tego spowiadać swoim przełożonym, mimo, że rynek jest nasycony i nieprzewidywalny, a biedny pracownik musi sprostać tym 3-razy większym planom sprzedażowym i tyra w nadgodzinach. Wystarczy choroba czy niedyspozycja, żebyś stał się obiektem upokorzeń i mobbingu. A kobiety, które już nie dawały rady często zachodziły w ciążę (często nawet wbrew własnej logice) byle tylko na prawie dwa lata odpocząć od pracodawcy - tyrana. Współczuję pani Paulinie ale musi sobie szukać innej pracy, bo żadna firma nie zatrudni rzecznika prasowego, który po odejściu od razu zaczyna anty-PR i najeżdża na firmę.
 17  
A może Pani Paulina opowie jak dręczyła swoich podwładnych, o swoich wybuchach, mieszaniu ludzi z błotem, lekceważeniu czyjejś pracy etc. Karma wróciła? Choroby współczuję ale na całą resztę sobie Panin z nawiązką zasłużyła.
 49  
Zawsze czuje rozbawienie jak czytam teksty typu: korporacja to, firma tamto... Ludzie zrozumcie wreszcie że za każdą decyzją stoi człowiek z imieniem i nazwiskiem. Mówienie: korporacja, firma, rząd, gmina to zdejmowanie odpowiedzialności z ludzi. Każda organizację tworzą ludzie i to oni podejmują decyzje a nie jakaś korporacja, firma, rząd... A pani Paulina, cóż jeżeli prawda jest taka jak mówi - współczuję...
 2  
Współczuje choroby i życzę powrotu do zdrowia. Typowe korpo, jak na nią najeżdżali to musiała wyładować się na swoich wiec czemu się dziwicie. Niestety w polsce mało jest firm w których atmosfera pracy jest przyjazna. Sam przez lata pracowałem w międzynarodowej firmie nie ważne co zrobiłem było źle, nie ważne że miałem najlepsze wyniki w zespole i tak było za mało. W pewnym momencie człowiek już nie wytrzymuje. Na szczęście jest 1% firm w których, atmosfera jest przyjazna pracownikowi. W których jeżeli masz problemy zdrowotne możesz powiedzieć otwarcie, wtedy też inaczej na ciebie patrzą jeżeli masz gorszy wynik. W których problem rozwiązuje się rozmową a nie mieszaniem pracownika z błotem.
 2  
chyba nie jest aż tak źle w nc plus . twaro po pol roku wrócił i zadowolony zapina pasy i jedzie z tematem
 24  
W Tmobile jest podobnie. Pracownik jest wyłącznie id w excelu.
 10  
Hipokrytka i oszustka! Akurat ona, ostatnia powinna się na ten temat wypowiadać. Ludzie w firmie cieszą się, że wreszcie odeszła
dziewczyna z Sikorskiego 9.01.2019 (10:51:51)
 39  
Tak zaburzeni ludzie nie powinni pracować z innymi. Jak jest dobrze, to buziaczki, misiaczki, ciasteczka; jak się humor odwinie to jest trzaskanie drzwiami, bluzgi, krzyki, rzucanie przedmiotami i terror psychiczny. Typowa choroba dwubiegunowa. I do tego jeszcze za hajs firmy baluj. Canal+ i tak za długo znosił jej machloje finansowe i mobbowanie ludzi. A o szacunku do kobiet niech świadczy jej komentarz po kolejnym Kongresie Kobiet - "banda niedorżniętych bab".
 30