Łukasz Szewczyk08.01.2019 (21:18)13 komentarzy

Rekordowy rok TTV. Największym hitem stacji "Gogglebox. Przed telewizorem"

Telewizja TTV rok 2018 zakończyła rekordowymi wynikami oglądalności. Największym hitem stacji jest "Gogglebox. Przed telewizorem". Także początek 2019 roku rozpoczął się rekordowo dla TTV.
Uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" / Fot. TTV
Jak informuje nadawca, oglądalność TTV w 2018 roku wzrosła zarówno w grupie wszystkich widzów 4+ do 2,14% (wzrost o 20,2%) jak i w kluczowej grupie docelowej 16-49 do 2,93%, (wzrost o 29,1%).
Najbardziej popularnym programem w 2018 roku w telewizji TTV był "Gogglebox. Przed telewizorem". Odcinek z 12 grudnia przyciągnął ponad pół miliona widzów w grupie komercyjnej, a jego udział wyniósł 11,84%. Z kolei w grupie 4+ odcinek ten zgromadził ponad 800 tys. widownię i udział na poziomie 7,54%.W gronie innych najchętniej oglądanych programów znalazły się również: "Królowe życia", "Uwaga", "Express", "Damy i wieśniaczki", "Orzeł czy reszka", "Dżentelmeni i wieśniacy", "Made in Maroko".

- Trudno nie wejść z optymizmem w nowy rok wobec kolejnych rekordowych wyników, zwłaszcza, że już od lutego szykujemy dla widzów kilka interesujących nowości. A zakładam, że jedna z nich szczególnie ucieszy fanów programu "Gogglebox."- powiedziała Lidia Kazen dyrektor programowa TTV.

W 2019 roku telewizja TTV nie zwalnia tempa. Pierwszy tydzień stycznia przyniósł wzrost oglądalności w porównaniu z analogicznym okresem rok temu. Udział w grupie komercyjnej wyniósł 3,55% (wzrost o 16,1%), a w grupie 4+: 2,31% (wzrost o 5,96%).

Nowy rok stacja zaczęła również od rekordu oglądalności. W środę 2 stycznia 2019, równo siedem lat po rozpoczęciu nadawania, TTV zbliżyła się do granicy 5% udziałów w grupie komercyjnej 16-49 z najwyższym wynikiem w historii stacji - 4,88% SHR.

Komentarze (1 - 10 z 13)

To tylko pokazuje jaki debilizm panuje w naszym kraju, żeby takie coś było na szczytach oglądalności. Boże, coś Polskę...
 10  
taki plastik jak Ty,,, a nie przewodzi prądu
odpowiedział bóG
 6  
Kiedyś, pomagając zainstalować sąsiadom antenę do DVB-T i wyszukać kanały w ich nowym telewizorze, miałem nieprzyjemność trafić na ten Googlebox (nawet nie chce mi się sprawdzać, czy poprawnie napisałem nazwę) i przez chwilę, dosłownie przez kilkanaście sekund popatrzyłem na to coś. Wrażenie było bardzo negatywne. Dawno nie widziałem tak mocno DЕBILNEGO programu! Aż chciałem zawołać: "Boże, przecież to widzisz! Dlaczego nie grzmisz?!".

Tyle W TEMACIE ARTYKUŁU!
Marek z Braniewa popierający narodowo-konserwatywne przewietrzenie mediów 9.01.2019 (11:06:20)
 6  
Kolego. Poczułam dużą więź z Tobą.
Dlatego chciałem Cię zapytać, jak pogodzić obchodzenie Barbórki uczestnicząc we Mszy Świętej, a następnie z naszych podatków wynajmować męskiego striptizera?
Czy to po katolicku?
Matka Polka katolicko-konserwatywna 9.01.2019 (17:15:54)
 6  
Ja też chcę się dowiedzieć od naszego aka co sądzi w temacie męskiego striptizu.
Bo mnie jako nie wyznawcy PIS aż się chce zawołać: "Boże, przecież to widzisz! Dlaczego nie grzmisz na tych hipokryków, którzy zaraz po wyjściu z kościoła i od komunii, poszli oglądać nagiego faceta i doznać podniety w tak prymitywny sposób !!!"
 1  
Dawno nie widziałem tak mocno DЕBILNEGO programu!
Szczerość boli, a ten program jest szczery!
 1  
Lewusy, wycieracie sobie mordy wolnościowymi sloganami, a jak kobitki zamówią sobie męski strip, to nie potraficie tego zaakceptować? Przerasta was ta wasza wolność? ;D A może jesteście bardziej radykalni niż znienawidzony przez was kościół katolicki?

buuuuuuuuuuahahahahahhahaah!!!
 2  
O widzę że @johny'B już znalazł usprawiedliwienie dla striptizu ;)
Przecież to wy prawacy jesteście świętsi od Papieża i piętnujecie wszelką goliznę i inne przejawy pokazywania seksualności.
Nawet niejaki minister Gliński prowadził i prowadzi wojnę ze spektaklami teatralnymi, nie mówiąc już o oburzeniu prawackich środowisk katolickich.

Cóż prostaku, jak zwykle nie zrozumiałeś wykazania hipokryzji w pisowskich szeregach katolików. Bo pytania to oczywista oczywistość że dla nas są retoryczne. To wy się świętoszki tłumaczcie jak po katolicku to wyjaśnić?


buuuuuuuuhahahahahahaha
 0  
Ormo2 na straży Macierzy2! ;D Zawsze na czas, gotowe żeby bronić swojej .NiePOdległości! ;D

#aPOrt
;D
 1  
800 tys. Ludzi ogląda jak ludzie oglądają tv i komentują. Od razu mi się przypomina film " idiokracja" gdzie ludzie oglądali pewną cześć ciała z której ulatniało się powietrze z jelit i mieli niezły ubaw
 3