Łukasz Szewczyk10.01.2019 (10:19)brak komentarzy

Premierowy styczeń w Domo+

Na styczeń 2019 roku telewizyjny kanał Domo+ przygotował dla swoich widzów nowe sezony popularnych programów.
Domo+ HD
"Ucieczka na wieś 16" to kolejna odsłona popularnego programu, prowadzonego przez grupę doświadczonych i charyzmatycznych prezenterów. Główną rolą gospodarzy jest pomoc potencjalnym nabywcom w znalezieniu wymarzonego domu na wsi. W każdym odcinku uczestnicy odbywają podróż do kilku sielsko położonych wiejskich nieruchomości, z których ostatnia to "tajemniczy dom". Ich przewodnicy pomagają im lepiej poznać wybrany region i lokalną społeczność. Potencjalni nabywcy mogą też doświadczyć specyfiki życia na wsi, zwiedzić piękne angielskie miasteczka, zobaczyć zabytki, historyczne domy oraz poznać tajniki tradycyjnego rolniczego handlu i rzemiosła. Premiera 16. serii "Ucieczki na wieś" już w poniedziałek, 21 stycznia o godz. 17.30.
Peter Maddison, czołowy australijski architekt i prowadzący program "Wielkie projekty Australia", pokazuje, że budowa idealnego domu to gigantyczne przedsięwzięcie, a po drodze, pomimo precyzyjnego planu, wszystko może się zdarzyć... Seria prezentuje cały proces powstawania inwestycji: od początkowych etapów koncepcyjnych, po długie i często żmudne zadanie przekształcania śmiałych wizji w praktyczną życiową przestrzeń. Ten program to także fascynująca opowieść o ludziach - ich wytrwałości i ogromnej determinacji, by mimo licznych przeciwności dokończyć budowę wymarzonego domu. W jednym z odcinków widzowie poznają m. in. Phila i Arianę: para chce, aby ich dom w Maianbar na południu Sydney powstał w zaledwie dwa tygodnie, więc decyduje się wykorzystać system, który nigdy wcześniej nie był stosowany w australijskim budownictwie. Przedsięwzięcie zakończy się dużym sukcesem albo całkowitą katastrofą... Premiera serii "Wielkie projekty Australia" już w sobotę, 26 stycznia o godz. 21.00.

Ponadto w styczniu w Domo+ m. in. zapierające dech w piersiach widoki w "Spacerze po dachach wielkich miast" (od 5 stycznia o godz. 20.00), prezentacja domów przyszłości w programie "Ekodomy - jak budować domy w zgodzie z naturą" (premiera 9 stycznia o godz. 19.10) i niezastąpiony "Express domowy" (premiera 13 stycznia o godz. 10.30).