Łukasz Szewczyk10.01.2019 (11:12)brak komentarzy

Wystartował portal dla wpływowych kobiet - Women Power Media

W sieci zadebiutował portal Women Power Media. Nie znajdziemy tu treści poradnikowych ani trendów w modzie czy urodzie, które dominują w większości portali z tej kategorii. To pierwszy na rynku biznesowo - społeczny serwis o kobietach i ich wpływie na gospodarkę, biznes i społeczeństwo.
Portal Women Power Media
Women Power Media to uzupełnienie oferty mediów i tym samym odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku, na którym świadomość gigantycznego wpływu kobiet jest rozbudzona i rodzi potrzebę dostępu do eksperckich analiz i bieżących informacji z zakresu womenomics.
Serwis www.womenpowermedia.com przekazuje informacje na tematy społeczne, gospodarcze i biznesowe, których wspólnym mianownikiem są kobiety i ich wpływ na kształtowanie otaczającej nas rzeczywistości.

- Chcemy stać się wpływowym źródłem informacji i wiedzy z zakresu womenomics, a także portalem pierwszego wyboru dla wszystkich, którzy chcą się wiedzą i informacją z tego zakresu podzielić - podkreśla Joanna Stopyra-Fiedorowicz, womenology expert, współzałożycielka serwisu.


W serwisie znajdziemy unikalne sekcje takie jak womenomics, stories i temat miesiąca. Womenomics to sekcja poświęcona zagadnieniom z zakresu ekonomii i analizom oraz wynikom raportów i badań. W sekcji stories prezentowane są biznesowe historie kobiet, a temat miesiąca poświęcony jest co miesiąc jednemu zagadnieniu prezentowanemu z perspektywy kobiet.

Sekcja news poświęcona jest ważnym informacjom i przełomowym trendom z różnych branż - od marketingu, mediów i reklamy, przez HR, kulturę, po sektor finansów czy nowych technologii. Wszystkie publikowane tutaj informacje łączy wspólny mianownik - dotyczą kobiet i ich wpływu na otaczającą nas rzeczywistość.