Łukasz Szewczyk10.01.2019 (11:16)brak komentarzy

Aplikacje Interii w Huawei AppGallery

Dwie aplikacje Grupy Interia.pl trafiły właśnie do Huawei AppGallery - oficjalnego sklepu z aplikacjami marek Huawei i Honor.
Aplikacje Interii w Huawei AppGallery
Od teraz posiadacze urządzeń marki Huawei i Honor z AppGallery pobiorą także najnowszą wersję flagowej aplikacji Interia (Interia- Fakty, Pogoda, Sport) oraz aplikację pogodową "Weź parasol".
Marka Huawei w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej pożądanych na rynku smartfonów. Wyznacza nowe trendy i coraz wyższe standardy w fotografii mobilnej. Z powodzeniem wykorzystuje sztuczną inteligencję, dzięki której smartfony Huawei pracują jeszcze szybciej i mądrzej.

- Biorąc pod uwagę siłę oddziaływania tej marki na świecie i w Polsce, platforma AppGallery - od wiosny 2018 preinstalowana na wszystkich urządzeniach producenta - już teraz jest skutecznym narzędziem dystrybucji aplikacji wśród klientów Huawei i Honor, a wkrótce może stać się dla nich sklepem pierwszego wyboru - mówi Michał Antosiewicz, Mobile Product Manager w Grupie Interia.pl.

- Poszerzanie portfolio aplikacji dostępnych w Huawei AppGallery o aplikacje Grupy Interia.pl wpisuje się w strategię marki, której celem jest dostarczenie aplikacji o wysokiej jakości i użyteczności klientom Huawei i Honor - mówi Justyna Jaworska, Mobile Cloud Services Manager w Huawei Polska.

Aplikacja Interia jest jedną z najczęściej pobieranych aplikacji newsowych wśród polskich użytkowników urządzeń mobilnych. Od swojego debiutu pobrano ją już ponad 300 tys. razy.