Łukasz Szewczyk10.01.2019 (12:26)4 komentarze

Michał Gąsiorowski wzmacnia Sport.pl

Michał Gąsiorowski, dziennikarz sportowy znany dotychczas głównie z audycji radiowych, dołączył do redakcji serwisu Sport.pl. Internautom będzie przybliżał m.in. zawody Formuły 1 czy zmagania piłkarskie, a także weźmie udział w tworzeniu nowych formatów wideo serwisu.
- Już od kilkunastu lat ilekroć jestem na dużej imprezie sportowej i rozglądam się po trybunach czy w strefie wywiadów, to widzę, że Michał Gąsiorowski też tam jest. Czy to igrzyska czy mundial czy turniej tenisowy czy puchar w skokach narciarskich czy bieg na nartach na Alpe Cermis - rozglądam się: Michał Gąsiorowski jest obok. Cieszę się, że od teraz tak samo będzie w redakcji - świetnie mieć Michała po swojej stronie i razem tworzyć coś, co czytelnicy i widzowie zapamiętają - mówi Paweł Wilkowicz, redaktor naczelny Sport.pl.
Michał Gąsiorowski / Fot. Sport.pl
Michał Gąsiorowski / Fot. Sport.pl
Michał Gąsiorowski przez 16 lat był dziennikarzem radiowej Trójki, w której przedstawiał serwisy sportowe oraz prowadził audycję "Trzecia Strona Medalu". Komentował mecze mistrzostw świata i mistrzostw Europy w piłce nożnej, relacjonował przebieg igrzysk olimpijskich w Pekinie, Londynie, Soczi i Rio de Janeiro. Był również wysłannikiem na inne imprezy rangi mistrzowskiej w piłce ręcznej, koszykówce czy w sportach zimowych. Przez 13 lat współprowadził audycję motoryzacyjną "Na trzecim biegu". Od 2014 roku komentuje zawody Formuły 1 w telewizji Eleven Sports. Jest autorem dwóch książek dla dzieci: "Od koła do Formuły 1" oraz "To jest futbol".

Komentarze (1 - 4 z 4)

PiS czyli Posady i Stołki :)
 2  
Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą!
 6  
A może coś o loszkach w czasie rui.
 5  
wszystkie 4 wpisy nie na temat ...
 4