Łukasz Szewczyk10.01.2019 (13:05)11 komentarzy

MasterCard ponownie płaci na rzecz WOŚP za ćwierkanie. Jakie zasady?

W tym roku, już po raz szósty z rzędu, będzie można przekazać darowiznę na rzecz Orkiestry za pomocą Twittera, dzięki akcji "Mastercard gra z WOŚP".
MastercardGrazWOSP
Każdego roku akcja cieszy się sporą popularnością wśród twitterowiczów. Za pierwszy tweet lub retweet opublikowany przez danego użytkownika Twittera 13 stycznia 2019 roku (od godz. 00:00 do 23:59) z hashtagiem #MastercardGrazWOSP, firma Mastercard przekaże 5 zł na konto Fundacji.
W trakcie zeszłorocznego Finału użytkownicy opublikowali 32 851 unikalnych postów, pobijając wcześniejszy wynik o prawie 2 tysiące. Hashtag przez większość dnia był najpopularniejszy na polskim Twitterze, a także pojawił się wśród trendów światowych. W efekcie wyjątkowej mobilizacji twitterowiczów, ostateczna kwota zebrana rok temu wyniosła 164 255 zł, czyli o prawie 10 000 zł więcej niż poprzednio. Łącznie, od początku akcji, czyli od 2014 roku, dzięki akcji "Mastercard gra z WOŚP" udało się zebrać dla Orkiestry ponad 800 000 zł.

Orkiestrę można wesprzeć również na inne sposoby, które nie wymagają nawet wychodzenia z domu, m.in. za pomocą eSkarbonek, czyli "wirtualnych puszek" wolontariuszy. Są one już aktywne i będzie można z nich korzystać do końca najbliższej niedzieli. Warto zatem rozejrzeć się w mediach społecznościowych i sprawdzić, czy ktoś ze znajomych wolontariuszy WOŚP udostępnił w internecie swój indywidualny link, za pomocą którego można wpłacać darowizny online. Donacje można także przekazać za pomocą głównej eSkarbonki. Każdy datek pojawi się na stronie eSkarbonki w postaci serduszka, które można podpisać swoim imieniem lub pozostawić anonimowe.

Komentarze (1 - 10 z 11)

durna hołota
 26  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
jebana sekta pojebów pomilicyjnych
 22  
chyba sobie. ofiaro systemu
 27  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
chyba sobie. ofiaro systemu
Jak na razie to widać ofiarę błędu rozrodczego, mającego problemy emocjonalne w Twojej osobie.
 31  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
PiS czyli Posady i Stołki niedługo zrobi porządek z WOŚP. Duże pieniądze przeznaczone sa tylko dla swoich...
 31  
nieudacznicy zyciowi z pis moga ttlko ukrasc bo do niczego innego sie nie nadaja
 27  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
@POgromca totalnie rozpadłej Partii Oszustów Konfidentów Obłudników

A co twoje de.bilu sranie na tym portalu ma wspólnwgo?
 31  
Pomóżcie im
WERONA https://www.wosp.org.pl/ 11.01.2019 (22:08:15)
 27  
ok!
WERONA https://www.wosp.org.pl/ 11.01.2019 (22:08:37)
 26  
widać że krytykowanie jest nie popularne bo robienie cyrku i manifestacji politycznej to zasługa TVN JAD 24 podjudza . A polityka wplątana do tego to kolejna rzecz do podjudzania i opluwania wartości . A wypisujący co niektórzy brak elementarnej wiedzy oraz inteligencji pokazują .
 23