Łukasz Szewczyk10.01.2019 (23:03)27 komentarzy

Play Live Show z gwiazdami polskiego YouTube'a dla WOŚP (wideo)

Podczas tegorocznej edycji WOŚP operator Play zorganizuje specjalny Play Live Show, w trakcie którego będą prowadzone m. in. charytatywne licytacje oraz wywiady z gwiazdami polskiego YouTube'a. Im więcej osób obejrzy ten program, tym więcej środków Play przekaże na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
Play Live Show z gwiazdami polskiego YouTube’a
Transmisja Play Live Show wystartuje w dzień Finału WOŚP, czyli 13 stycznia 2019 roku o godzinie 14:00. Program będzie trwał do 19.00 i będzie można go oglądać na stronie www.playdlawosp.pl i na kanale YouTube Play.
Podczas Play Live Show można spodziewać się niecodziennych atrakcji - prowadzący oraz zaproszeni goście będą zaskakiwać, śmieszyć i rozgrzewać emocje aż do samego Finału WOŚP. W programie wezmą udział ulubieni idole z telewizji oraz Internetu, na których czeka wiele niespodziewanych pytań, wywiadów oraz rozmów.


Ważnym punktem Play Live Show będą również aukcje na rzecz WOŚP. Część zaproszonych gości specjalnie na tę okazję przygotuje prywatne przedmioty i przekaże je do licytacji. Lista rzeczy, które będzie można wylicytować, zostanie opublikowana na stronie www.playdlawosp.pl, natomiast część z nich pozostanie niespodzianką - wybrani influencerzy przygotują specjalny Mystery Box z tajemniczą zawartością.

Na scenie Play Live Show pojawią się Gwiazdy Telewizji i Internetu, na co dzień współpracujące z Play. Swoją obecność w programie potwierdzili już Szczesliva, Szafeczka, Martin Stankiewicz, Człowiek Warga, Red Lipstick Monster, Łukasz Jakóbiak, Paulina z Mówiąc Inaczej, Szparagi, Ajgor Ignacy, UNB, Piotr Ogiński z Kocham Gotować, LGS, 10 Minut Spokoju, Wujaszek Liestyle, Naruciak, Sitr0x, Manoyek, Ciocia Liestyle, MKRR, Nervarien, Leh, Izak, Gimper, Mandzio, Jcob, Blowek, Karolek, Kaiko i Disowskyy. Wspierać z daleka będą Rezi i Paulina Lisie Piekło.


Program na żywo wymaga obecności publiczności, dlatego Play organizuje konkurs, w którym można wygrać wejściówkę na Play Live Show. Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu pytania dla wybranego idola. Najciekawsze propozycje zostaną wykorzystane przez prowadzących. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest bycie aktywnym użytkownikiem aplikacji Play24. Udział w konkursie można zgłaszać na stronie www.playdlawosp.pl.

Play będzie również obecny przy głównej scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Fioletowa strefa zorganizowana przez operatora to przede wszystkim największy w Polsce diabelski młyn, z którego będzie można zobaczyć, jak zgromadzeni na Placu Defilad grają i pomagają Orkiestrze. Oprócz tego na odwiedzających czekają spotkania z gwiazdami i influencerami oraz liczne konkursy i gadżety.

Komentarze (1 - 10 z 27)

Pseudo gwiazdki których praktycznie nikt nie zna
 30  
Może i pseudo gwiazdki, ale to funkcja wieku, tzn każda społeczność ma swoich bohaterów. Meetup'owcy mają swoje spotkania w bynajmniej nie pseudo miejscówkach, przez ostatnie dwa lata to TAURON Arena....
...z tym że nie napewno 11.01.2019 (14:18:43)
 27  
Znają ich Ci co oglądają ich kanały. Jesteś zbyt stary zapewne żeby to wiedzieć.
 27  
A POsraj się a nie daj się owsiak
Za każdym razem czuję ten swąd kiedy się oddzywasz. Pierdzisz coś w kółko, tylko nic z tego pierdzenia nie wynika, jedynie Twoja małość.
 24  
wasza złodziejskość w roli niepierdzącego umoralniacza!To nie jest małość? ;D

#hiPOkryzja
 24  
Polemizując ze mną, rozumiem że stajesz w obronie knajackiego języka Twojego pisowskiego pobratymca?
Godne podziwu do czego Ci bliżej.
 22  
Ten durej johnyB sam do siebie pisze lecz się pałacu u psychiatry
Pisowski pustak, dał kolejny pokaz inteligencji :)
PISowi gratulujemy wyborców :P
 23  
Ciekawe czy bedzie DANIEL MAGICAL????
 23  
Polemizując ze mną, rozumiem że stajesz w obronie knajackiego języka Twojego pisowskiego pobratymca?
Knajacki język i złodziejstwo nicków stawiam na równi!
;D
 19  
@johny'B
Znasz zasady obowiązujące w prawie patentowym?
Takie same obowiązują w nickach. Nazywanie złodziejem kogoś kto zarejestrował legalnie nick jest nadużyciem.
A używanie podróbki zarejestrowanego nicka jest złodziejstwem, o czym w prawie patentowym też jest mowa.

Nie płacz zatem prostaku, tylko weź się w garść.
 21