Łukasz Szewczyk15.01.2019 (13:09)10 komentarzy

"Goście Daniela Passenta" w TOK FM. Dyskusje o polityce w klasycznym stylu

Zmiany w ramówce informacyjnego radia TOK FM. W niedziele Radio TOK FM zaproponuje słuchaczom program "Goście Daniela Passenta". Z kolei audycja Dominiki Wielowieyskiej "Wybory w TOKu" od teraz będzie nadawana w soboty.
"Goście Daniela Passenta" w TOK FM
"Goście Daniela Passenta" w TOK FM
- Zawsze więcej niż trójka gości, zawsze dwie strony medalu i gorąca atmosfera - program Dominiki Wielowieyskiej to naszym zdaniem świetny start weekendu. Coraz większemu gronu odbiorców Radia TOK FM - słuchających nas tradycyjnie i online - chcemy zaproponować tę audycję już w sobotni poranek, by przy pierwszej kawie mogli z nami podsumować polityczne wydarzenia z minionego tygodnia - mówi o zmianie Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM. - Natomiast w niedziele zachęcimy wszystkich do spojrzenia na politykę z pewnej perspektywy, przez pryzmat doświadczenia i na spokojnie - w ten sposób ze swoimi gośćmi rozmawiać będzie Daniel Passent, który powraca na antenę Radia TOK FM.
Audycja Dominiki Wielowieyskiej "Wybory w TOKu", nadawana dotychczas w niedziele, od 19 stycznia będzie na antenie co sobota punktualnie o godz. 9.00 - będzie najwcześniej nadawanym w eterze podsumowaniem tygodnia w polityce. Natomiast program "Goście Daniela Passenta" pojawi się w niedzielnej ramówce Radia TOK FM o godz. 10.00 od 20 stycznia. Audycji można słuchać w eterze oraz na Tokfm.pl i w aplikacji mobilnej TOK FM.

"Wybory w TOKu" w TOK FM
"Wybory w TOKu" w TOK FM
Oba programy będą promowane od 14 stycznia 2018 roku na antenie stacji, na Tokfm.pl a także w kampanii internetowej w mediach społecznościowych. Kreacje przygotowało Kumate Studio, a media - przy współpracy z działem promocji Grupy Radiowej Agory - zaplanował dom mediowy Blue 449 (Publicis Media) .

Komentarze (1 - 10 z 10)

Na pewno mniejszym niż Ty do PO i wyzwisk jakie tu stosujesz POgromco.
 23  
@upup Twój/Wasz język miłości doprowadził do tragedii zapewne nie ostatniej...
No ale jedna i słuszna bolszewicka telePiSja już odmienia przez wszystkie przypadki "wielokrotny kryminalista" i "chory psychicznie" przez wszystkie przypadki i to od momentu gdy morderca jeszcze nie był nawet przesłuchany.
Gdy zamordowano śp Rosiaka, Waszczykowski z łzami w oczach powtarzał "Nie zabijajcie nas"...
A teraz?
E to psychol, to nie nasza wina...
Gdy zginie kolejna osoba, sędzia czy inny człowiek gorszego sortu, to znów zrobi to "chory psychicznie' i oczywiście nie będzie to Wasza wina.
 22  
Może zacznij od początku mądralo. Ten język nienawiści, to Janusz Palikot i Niesiołowski, a później wiadomo jaka jest natura człowieka, pojawia się odwet, spirala się nakręca, wtedy "telePiSja" nie było.Była tvpółtusk i tv.N
 18  
Zaczynam od początku.
Na początku bylo Słowo. A Słowo bylo u Boga. I Bogiem bylo Słowo.
Szanowny Główny Trollu Media2.pl
Nie ma czegoś takiego jak początek. Jest tylko moment eskalacji.
Każda ze stron bedzie uważać że to Ci inni zaczęli.
I nawet nie zamierzam z Tobą dyskutować bo jeszcze mi udowodnisz .że to ja wszystko zacząłem. I nie będę mógł spać.
Trolluj dalej udowadniając że czarne jest czarne a białe jest białe.
Ps. Zanim pójdziecie spać pomasuj plecki Pawlowicz niech sie rozluźni
 18  
goście TW ,,Johna"....
 21  
Twoje tłumaczenie jest nieudolne wybielaczu z Media2, ale całkowicie zrozumiałe w tak niewygodnej dla ciebie sytuacji... Początek jest ZAWSZE, tak jak i KONIEC. Żeby dobrze rozpoznać sprawę, trzeba ocenić wszystkie dowody, a nie jak ty zaczynać pracę od środka ;]

A jak już mówisz o eskalacji, to przypominam, że w 2010 roku zamordowano niejakiego Marka Rosiaka. Poczytaj sobie o tej sprawie, tam nie było żadnych wątpliwości.
 15  
Szanowny Główny Trollu. Przecież napisalem że nie będę z Tobą dyskutował. Czytanie ze zrozumieniem ma przyszłość.
A swoją drogą, jak smutne musi być Twoje życie skoro całe poświęcasz na ślęczenie przed monitorem komputera... Jest tyle przyjemniejszych rzeczy dobrobienia.
Wczoraj gdy Ty nerwowo klikałeś co kilka minut w oczekiwaniu na odpowiedź, ja dokończyłem czytać "Świat musi mieć sens" Ab. Życińskiego. Lekturę polecam, choć widać że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i przesłania mądrego czlowieka nie zrozumiesz..
I uwierz mi że nie oczekuję od Ciebie odpowiedzi ani polemiki.
 14  
TOK FM jest tyPOwym radiem dla tzw. wykształciuchów! Prawdziwa inteligencja nie słucha tej szczekaczki. Ja na przykład mam odruchy wymiotne już gdy słyszę albo widzę samą nazwę tego radia. Mowy nie ma, abym próbował go jeszcze słuchać... Na szczęście istnieją ciekawsze stacje radiowe do słuchania (na przykład Radio Maryja, ewentualnie stacje Polskiego Radia, albo nawet Radio Wnet).
 7  
Może zacznij od początku mądralo. Ten język nienawiści, to Janusz Palikot i Niesiołowski, a później wiadomo jaka jest natura człowieka, pojawia się odwet, spirala się nakręca, wtedy "telePiSja" nie było.Była tvpółtusk i tv.N
Podobno PIS jest partią konserwatywną, respektują i szanują religię (z naciskiem na podobno).
A skoro tak, to zgodnie z przykazaniami i wartościami jakie wyznają powinni zaprzestać agresywnego języka, pałać miłością do nieprzyjaciela i nadstawiać drugi policzek.

Tymczasem od 3 lat słyszę, że przeciwnicy PIS to kanalie, ubeckie i zdradzieckie mordy, mordercy, gorszy sort, ludzie specjalnej troski, złodzieje, komuniści, że trzeba to coś ogolić na łyso.... i tak mógłbym bez końca.
Czy to jest język miłości i przebaczenia? Czy to nie powoduje nakręcanie spirali?\

Zacytuj mi takie DOSADNE stwierdzenia o swoich przeciwnikach politycznych, które wypowiedziała opozycja w ciągu ostatnich 3 lat?
Potrafisz?

Żyjesz przeszłością i usprawiedliwiasz swoich, działaniami innych.
Wyznajesz zasadę że skoro inni kradli, to teraz czas aby nakradli Twoi. Tak się wielokrotnie wypowiadasz. Dokąd to zmierza? Właśnie mieliśmy pokaz w minioną niedzielę, kiedy jeden gość wszystkie swoje frustracje życiowe przełożył na uosobienie swoich nieszczęść, czyli wg niego reprezentanta PO.
Takie są skutki tej niekończącej się wojny, którą PIS teraz grzeje.
Akty zgonu pamiętasz do prezentów? Prokuratura umorzyła. Jeden z tych co mu wysłano akt zgonu już nie żyje. Zadowoleni jesteście PISowcy z takiego działania państwa?

Rzygać się chce tymi frazesami o patriotyzmie, jedynych prawych i sprawiedliwych. Efekty tej jedynie słusznej polityki wybrzmiały w niedzielę i zginął niewinny człowiek.
Jesteście z siebie dumni, z tego hejtu?
 8  
Fantastycznie, mam nadzieje, że dotrzymasz słowa i nie będziesz się przebierał w inne zakompleksione nicki, żeby odreagować...
 20