Łukasz Szewczyk17.01.2019 (13:12)34

Prezydent zatroskany o jakość debaty publicznej w mediach. Spotkał się z członkami KRRiT

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z członkami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Głównym tematem rozmów była sytuacja w mediach, w szczególności pod kątem jakości debaty publicznej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 34)

Zaczęło się obwinianie PiSowców i konserwatywne media o tragedię w Gdańsku. :-(((( Po prostu żal.pl.

Absolutnie nie mogę się zgodzić z tym, że wszystko to wina PiS i przekazów medialnych. Politycy PiSu nie wyrażali poparcia dla zabijania. Nigdy też nie słyszałem w konserwatywnych mediach jakiegokolwiek nawoływania do zabijania ludzi. Nawet nasze media komercyjne do czegoś tak ohydnego nigdy by się nie posunęły, a media narodowe/konserwatywne tym bardziej nie!!! Zatem twierdzenie, że ktoś zabił prezydenta Gdańska, bo tak mu podpowiedzieli w jakichś mediach, moim zdaniem nie trzyma się kupy. Proszę udowodnić, że media konserwatywne faktycznie podpowiadały komuś, że trzeba zabić. Jako dowód rzeczowy podajcie nazwę kanału TV czy stacji radiowej, dzień, godzinę, nazwę audycji, w której rzekomo padła ta podpowiedź, że trzeba zabijać. Nie jesteście w stanie tego podać, czyli nie macie dowodów, że to przekazy medialne przyczyniły się do tragedii w Gdańsku!

Uważam, że śmierć prezydenta Gdańska to wina tego, kto go zabił. Tylko i wyłącznie jego. Zrobił to, bo po prostu był nie całkiem normalny (normalni ludzie nigdy nie zabijają innych ludzi, ani z powodów politycznych, ani z żadnych innych). Pozostaje mi tylko wyrazić nadzieję, że ów człowiek dostanie zasłużona karę.

Tyle w temacie artykułu i na wszelki wypadek profilaktycznie przypomnę, iż NIE JESTEM MACIEJEM Z RADOMIA!!!
Marek z Braniewa popierający narodowo-konserwatywne przewietrzanie mediów 18.01.2019 (9:55:19)
 30  
Ależ oczywiście że media wprost nie nawołują do zabicia kogoś. Przecież nikt o tym nie mówi. Skąd ten wniosek? Jakieś braki intelektualne w logicznym myśleniu?


Mowa jest o tym że media siejąc mowę nienawiści, szczują wzajemnie, podsycają takie zachowanie.

A potem się dziwimy że rozbójnik napadający na banki, bo jak zeznawał, "te pieniądze mu się należały", uważa że słuszny, sprawiedliwy i umiarkowany w wysokości wyrok, jest niesprawiedliwy.
Następnie sobie taki ogląda za kratami programy wmawiające mu, że Sędziowie to kasta, złodzieje kiełbaskokradcy.
I w efekcie zamiast resocjalizować się, szuka zemsty na funkcjonariuszu Rzeczypospolitej Polskiej. Która go "skrzywdziła" zamykając za kraty za napady na banki.

Proste i logiczne?
 26  
Odchodzę na zawsze z tego portalu. Oskarżanie nas, zwolenników PiS-u, o podsycanie do zabijania, staje się już nieznośne...

Żegnam.

PS. Nie byłem Maciejem z Radomia!
Marek z Braniewa popierający narodowo-konserwatywne przewietrzanie mediów 18.01.2019 (10:16:28)
 17  
Taką deklarację, identycznej treści wygłaszał także Maciej z Radomia, a potem wracał jak Małgorzata, kurnik, a obecnie Marek z Braniewa przewietrzacz.


Niestety słowo kogoś takiego jak Ty jest nic nie warte i już wkrótce pojawisz się w kolejnym wcieleniu, albo niespodziewanie po miesiącu nieobecności wróci Maciej z Radomia - bo przecież na miesiąc wyjechał, aby Marek z Braniewa go zastąpił.


buuuuuuuuhahahahahahahahahaha
 23  
Taką deklarację, identycznej treści wygłaszał także Maciej z Radomia, a potem wracał jak Małgorzata, kurnik, a obecnie Marek z Braniewa przewietrzacz.


Niestety słowo kogoś takiego jak Ty jest nic nie warte i już wkrótce pojawisz się w kolejnym wcieleniu, albo niespodziewanie po miesiącu nieobecności wróci Maciej z Radomia - bo przecież na miesiąc wyjechał, aby Marek z Braniewa go zastąpił.


buuuuuuuuhahahahahahahahahaha
Pierwszorzędne przemówienie towarzyszu, pierwszorzędne! W nagrodę dostaniecie przydział na 3 świńskie mordy w galarecie i zestaw szklanych "kul" do przeszczepu ;D Operację przeprowadzi dr konti - ten śnięty riPOściarz
buuuuuuuuuuuuahahahahahhaha!!!
 23  
Uderz w stół..... i obrońca proPutinowskiego klakiera się odezwie.
 22  
Prezydent to niech się pochyli głównie nad pisowskimi politurkami. Pierwszy świeżutki przykład z brzegu mowy nienawiści static.wirtualnemedia.pl/media/images/2013/images/sieci-rozgrzanakasta.jpg
 21  
Dziś dowiadujemy się, że dzień po zwolnieniu z więzienia Stefan W. próbował wedrzeć się na teren Pałacu Prezydenckiego.

To może był jednak fanem opozycji? ;D
Komu to służy? Kto za tym stoi?
No i mamy kontrę ze strony SOP Pałacu Prezydenckiego:

"Rzecznik prasowy Służby Ochrony Państwa w rozmowie z Radio Zet powiedział, że SOP nie odnotował takiej próby. "

"Dziennikarz radia RMF Mariusz Piekarski powołując się na rzecznika SOP, poinformował, że w grudniu odnotowano trzy próby wtargnięcia na teren Pałacu Prezydenckiego. Dwa przypadki to obcokrajowcy, trzeci - pijany mężczyzna, ale w zupełnie innym czasie niż w Warszawie miał być Stefan W."

wiadomosci.onet.pl/kraj/stefan-w-chcial-wejsc-na-teren-palacu-prezydenckiego-sop-komentuje/s70svdn


Oj pisiaste trolle, sypie się Wam ta narracja, sypie.
Szukacie na siłę wybielenia motywów działania i na razie strzał w stopę.
 21  
Pomyśl - sam oceń.
Tylko CYTUJĘ (na życzenie podam linki): kanalie, ubeckie wdowy, małpa w czerwonym, sp... dziadu, gorszy sort, komuniści i złodzieje, gen zdrady, konfidencji, KOD-omici, KOD-eraści, mordy zdradzieckie, targowica, gestapowcy, element animalny, hołota, obrońcy korupcji, szmalcownicy, donosiciele, ścierwo UB-eckie, swołocz, łajdaki, zdrajcy, resortowe dzieci, oszuści, lumpy polityczne, uprawiający politykę wstydu, polityczna dzicz, głupie lewactwo, zwyrodnialcy.....
Podawać dalej przykłady? To tylko czubek góry lodowej.
Te przykłady znamy od dawna. Tak pisowcy opluwają wszystkich przez ostatnie 3 lata, którzy krytykują ich władzę. Typowy przykład mowy nienawiści.
 20