Łukasz Szewczyk17.01.2019 (13:12)34

Prezydent zatroskany o jakość debaty publicznej w mediach. Spotkał się z członkami KRRiT

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z członkami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Głównym tematem rozmów była sytuacja w mediach, w szczególności pod kątem jakości debaty publicznej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 34)

Był spokój i nagle pojawił się tv.N24.................
 35  
Można powiedzieć, że Jarosław Kaczyński spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim.
 27  
Tylko się upewnię. Z KRRiTV spotkał się ten narciarz, który powiedział: cyt "Prezydent nigdy nie będzie prezydentem wszystkich Polaków" ergo apelował do swoich, tak?
 26  
Był spokój i nagle pojawił się tv.N24.................
Dokładnie!!!!

Polska byłaby piękniejszym krajem... gdyby nie TVN24 i Gazeta Wyborcza... Niestety teraz już można tylko pogdybać. :-((((((((((( Mamy od 1989 roku WOLNE MEDIA, tak jak niektórzy chcieli, i teraz te wolne media mają całkowitą wolność w odmóżdżaniu targetu.... Przykre, ale prawdziwe! :-((((((((((((((((((
 32  
TVN 24 i GW jako jedyne podają poprawne informacje (czyli takie zgodne z normą, odpowiednie, pozbawione błędów). Każdy inteligentny czytelnik o tym wie.

Na przeciwnym biegunie są Telewizja Polska, Polskie Radio, Radio Maryja, TV Trwam, TV Republika, wPolsce.pl - tutaj całodobowo jest uprawiana prawacka propaganda, która szkodzi Polsce i prawdziwym Polakom-patriotom, wzmaga w ludziach nienawiść, złość. Takie żałosne prawackie media należy jak najszybciej "przewietrzyć", bo są zatęchłe. Wprawdzie oglądalność i słuchalność mają niewielką (i stale spadającą, co niewątpliwie cieszy, bo oznacza, że społeczeństwo nam powoli mądrzeje), ale szkodliwość tych prawackich mediów i tak jest ogromna. Skutkiem prawackiej propagandy w tych mediach są przykre wydarzenia, między innymi takie jak to w Gdańsku, na finale WOSP.

Prawdziwa inteligencja ogląda TVN 24, czyta Wyborczą, Newsweeka, słucha radia TOK FM. Bo tam są poprawne informacje. Gorszy sort natomiast wybiera prawackie media i pierze sobie mózg. Ale niebawem koniec nadejdzie. Czasy PiSu nieuchronnie chylą się ku końcowi. Następnych wyborów PiS już za nic nie wygra. Jeszcze chwila i Polska znowu będzie normalnym, przyjaznym dla inteligentnych ludzi krajem.

PS. Ja jestem jedyny i oryginalny, a to dziwadło o (13:37:16) to jest prawacki podszywacz. Wystarczy sprawdzić IP.
 29  
był spokój i nadeszła dobra zmiana ze swoją matrixową rzeczywistością.
 29  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Co dalej z Jackiem Kurskim? PiS zamówiło wewnętrzny sondaż
Ciemne chmury zbierają się nad Jackiem Kurskim. W siedzibie PiS pojawiła się sugestia, że prezesa TVP należy odwołać. Czy dojdzie do takiego ruchu? Partia zamówiła wewnętrzny sondaż, by sprawdzić, czy tragedia w Gdańsku wpłynęła na poparcie PiS. Wyniki badania mogą okazać się decydujące dla Kurskiego.

We wtorek odbyła się narada polityków PiS, którzy debatowali nad losem Jacka Kurskiego. Jak informowała "Rzeczpospolita", padła propozycja odwołania prezesa Telewizji Polskiej z funkcji. Część działaczy partii zasugerowała taki ruch prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu. Według portalu Onet.pl, chodzi o premiera Mateusza Morawieckiego, Jarosława Gowina, a także Joachima Brudzińskiego.

Jednak ich argumenty nie przekonały prezesa. Jak podaje Onet.pl, Kaczyński nie zgadzał się z krytyką Kurskiego. Podkreślił, również że z decyzją o odwołaniu szefa TVP należy się jeszcze wstrzymać.

To jednak nie wszystko. Jak wynika z informacji portalu, partia zamówiła wewnętrzne sondaże. Ich celem, jest wskazanie, jak tragedia w Gdańsku wpłynęła na poparcie PiS. Wyniki tego badania mogą okazać się decydujące dla Jacka Kurskiego.
Przypomnijmy: burza wybuchła po emisji poniedziałkowego wydania "Wiadomości". W jednym z materiałów o zabójstwie Pawła Adamowicza, jako przykład mowy nienawiści podano wypowiedzi polityków dawnej partii rządzącej. Zacytowano Donalda Tuska, który w Sejmie zwracając się do wszystkich polityków stwierdził: "wyginiecie jak dinozaury". Była także m.in. wypowiedź Radosława Sikorskiego – "jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy", Grzegorza Schetyny o tym, żeby "strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa PiS-owską szarańczę".

wiadomosci.wp.pl/co-dalej-z-jackiem-kurskim-pis-zamowilo-wewnetrzny-sondaz-6339218846673025a

To ciekawe że obiektywna TVP zacytowała wypowiedzi sprzed kilku lat, a nie pochyliła się nad cytatami "języka miłości" posłów PIS obecnej kadencji. Przypadek?
Matka Polka katolicko-konserwatywna 17.01.2019 (17:36:04)
 32  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Zapomniałeś, że wystarczy najechać na ikonkę monitora i sprawdzić IP. Beka z ciebie na całego! ;D

buuuuuuuuuuuuahahahahah!!!
 30  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Zapomniałeś, że wystarczy najechać na ikonkę monitora i sprawdzić IP. Beka z ciebie na całego! ;D

buuuuuuuuuuuuahahahahah!!!
Jeden wpis i 3 (słownie: trzy!!!) błędy informatyczne:
1. Godzina we wpisie wskazuje na inny.
2. Link wskazuje na odwołanie się do mojego.
3. Za pomocą monitorka nie można sprawdzić IP, a jedynie czy wpisy innych się powtarzają z tego samego adresu.

Wypadałoby znać się trochę więcej na informatyce, zanim zacznie się pouczać innych.

Beka z ciebie na całego! ;D
Matka Polka katolicko-konserwatywna 17.01.2019 (18:08:03)
 35  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
orMo2, odstaw te dopalacze i poproś o urlop ;D

buuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahha!!!
 30