Łukasz Szewczyk17.01.2019 (13:20)11 komentarzy

Kanały H2 zmieni się w History2. Nowa oprawa stacji

W środę (6 lutego 2019 roku) medialny koncern A+E Networks odświeży wizerunek kanału H2 w Polsce wprowadzając nową nazwę - HISTORY2 oraz nową identyfikację wizualną.
Logo HISTORY2 zaprojektowano w nawiązaniu do brandingu kanału HISTORY, wykorzystując charakterystyczne dla niego kolory i estetykę. Nowa oprawa kanału jest rezultatem strategii uwzględniającej zainteresowania widzów kanału oraz ich niezaspokojony apetyt na wiedzę.
History 2
History 2
Kanały HISTORY2 to uzupełnienie oferty kanału HISTORY, gdzie nauka staje się rozrywką, przekazywaną w niecodzienny i zaskakujący sposób. Na kanale znajdują się doceniane seriale dokumentalne z całego świata oraz autorskie programy dokumentalne przedstawiające wizję historii z różnych stron świata. Stacja zaprasza widzów, którzy są miłośnikami historii do zgłębienia teorii spiskowych, odkrywania bogactwa świata oraz doświadczania kluczowych momentów z przeszłości, teraźniejszości, jak i przyszłości.

HISTORY2 uzupełnia HISTORY ofertą programów, od tematyki wojennej poprzez historię starożytną i współczesną aż po nauki ścisłe, motoryzację i inżynierię. HISTORY2 stawia na wypełnione ciekawą i przystępną treścią produkcje, w których fascynujące fakty łączą się z wciągającą akcją.

Kanał HISTORY2 jest dostępny w ponad 3 milionach gospodarstw domowych w Polsce. W swojej ofercie posiadają go m.in. Cyfrowy Polsat, NC+, Orange, Vectra, Toya, Inea, Promax, Play Now oraz ipla.tv.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Czekamy na pojawienie się w UPC.
 4  
Czekamy na pojawienie się w UPC.
to kanal powtorkowy ,,,to samo co na history tylko w innych godzinach ,,lepiej amc hd
 10  
Jeszcze więcej lombardów i śmieci z poddaszy?
 10  
Starożytni kosmici nie mogą się doczekać ;)
 8  
Tylko planet+
Kanał numer jeden na świecie.
 11  
Planete+ i WaterTV to klasa sama w sobie. A w internecie Arte.

Polecam
 3  
Nie tylko w internecie, aplikacja ARTE jest w zestawie aplikacji w moim nowym TV Panasonic :)
 0  
Starożytni kosmici nie mogą się doczekać ;)
Dokładnie tak ;) tak samo jak i łowcy ufo ;)
 3  
H2 to kanał dla idiotów. Z historią nie ma nic związanego. Kogo interesuje lombard??? Myślałem że coś z historii będzie a tu nic.
 0  
H2 to kanał dla idiotów. Z historią nie ma nic związanego. Kogo interesuje lombard??? Myślałem że coś z historii będzie a tu nic.
H2 i tak lepsze od History.
 2