Łukasz Szewczyk17.01.2019 (13:31)brak komentarzy

Remontowe rewolucje w lutym w Domo+

W lutym 2019 roku Artur Indyka podsunie widzom Domo+ pomysły na to, w jaki sposób nadać drugie życie starym meblom i rzeczom, które właśnie mieliśmy wyrzucić. Stacja ma też dobrą wiadomość dla fanów kontrowersyjnego Jeffa Lewisa.
Seria "Meblokreacje" w Domo+ / Fot. NC+
W Wielkiej Brytanii miliony osób samodzielnie przeprowadzają odważne przebudowy i renowacje swoich domów. Okazuje się, że prawie połowa właścicieli nieruchomości nie jest w stanie sprostać temu ambitnemu zadaniu: przerasta ich skala przedsięwzięcia oraz liczba komplikacji napotkanych po drodze. Z pomocą przychodzą im prowadzący program: dobrze już znany widzom Domo+ Charlie Luxton, słynny brytyjski projektant i architekt oraz Sophie Morgan, agentka nieruchomości. Eksperci dokonują analizy wizji uczestników programu, rozwiązują problemy związane z projektem, pomagają podjąć właściwe decyzje i pokazują innowacyjne rozwiązania. Ten zgrany duet sprawi, że najodważniejsi samozwańczy architekci ukończą swój śmiały projekt i spełnią marzenia o idealnym domu. Prowadzący prezentują także zapierające dech w piersiach domy, które mogą zainspirować nie tylko uczestników programu. Premiera programu "Charlie Luxton: budujący kompromis" w niedzielę, 3 lutego o godz. 21.00 w Domo+.
"Bezczelnie perfekcyjny", uwielbiany przez Amerykanów serial reality, powraca na antenę Domo+. W dziewiątym sezonie Jeff Lewis, kultowy bohater serii i jedna z barwniejszych postaci rynku nieruchomości w Los Angeles, stanie przed nowymi wyzwaniami. Jego firmę czeka niespodziewany zwrot, a Jeff zrobi wszystko, żeby znaleźć nowych klientów i utrzymać dobrą passę w biznesie. Na dodatek w życiu Jeffa'a i jego współpracowników zapanuje kompletny chaos po tym jak przeniosą się do nowej siedziby, która jest... nadal w budowie. Premiera serialu z ekscentrycznym szefem i ekspertem od nieruchomości w roli głównej we wtorek, 5 lutego o godz. 21.00.

W najnowszym, czwartym już sezonie "Meblokreacji" Artur Indyka zaprezentuje widzom całkiem nowe pomysły na wykorzystanie starych mebli i pozornie bezużytecznych akcesoriów dekoracyjnych. Dzięki prowadzącemu program widzowie Domo+ dowiedzą się m.in. jak wykorzystać stare ławy do urządzenia zrewitalizowanej kawalerki, w jaki sposób zaaranżować pokój inspirując się wschodem, językiem rosyjskim oraz Gruzją, czy jak wykonać żyrandol ze starych winyli. Tym razem Indyka, projektant wnętrz i złota rączka, podejmie się też realizacji zupełnie nowego zadania: wykona pomoce terapeutyczne do pracy z dziećmi i dorosłymi w świetlicy psychologicznej. Produkcja pokazuje, że każdy z nas ma w domu zapomniane przedmioty, w których drzemie potencjał i przy odrobinie chęci można nadać im zupełnie nowe życie. Zamiast wyrzucać, możemy recyklingować i zyskać nowy element wystroju. Premiera programu "Meblokracje 4" już 10 lutego o godz. 18.00.