Łukasz Szewczyk17.01.2019 (14:44)brak komentarzy

Stanisław Janowski nowym prezesem telewizji Polsat

Zmiana na stanowisku prezesa telewizji Polsat
Stanisław Janowski nowym prezesem telewizji Polsat
Jak już informowaliśmy, Grupa Polsat, największa polska grupa medialno-telekomunikacyjna zbudowana od podstaw i na bazie polskiego kapitału przez Zygmunta Solorza, rozwija struktury nadzorcze i zarządcze. Zygmunt Solorz wraz z synami będzie sprawował nadzór właścicielski nad Grupą z poziomu rad nadzorczych.
W związku ze zmianami, od 1 kwietnia 2019 roku nowym Prezesem Zarządu Telewizji Polsat zostanie Stanisław Janowski, Dyrektor Zarządzający Polsat Media.

- Przez minione 12 lat pracowałem w biurze reklamy Telewizji Polsat, współpracowałem z Zygmuntem Solorzem oraz Zarządem Telewizji Polsat. Nadajemy dzisiaj ponad 30 kanałów i jesteśmy obecni w każdym istotnym segmencie widowni telewizyjnej. Polski kontent jest najważniejszy i będziemy go rozwijać, podobnie jak współpracę w ramach Grupy, aby maksymalnie wykorzystać możliwe synergie - mówi Stanisław Janowski.Mirosław Błaszczyk, dotychczasowy wieloletni Prezes Zarządu Telewizji Polsat, obejmie funkcję Prezesa Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu (operatora sieci Plus)