Łukasz Szewczyk17.01.2019 (14:45)24

Grupa Polsat wzmacnia nadzór właścicielski. Zygmunt Solorz: Chcemy dostarczać internet i treści TV do każdego domu

Grupa Polsat, największa polska grupa medialno-telekomunikacyjna, rozwija struktury nadzorcze i zarządcze. Zygmunt Solorz wraz z synami będzie sprawował nadzór właścicielski nad Grupą z poziomu rad nadzorczych. "W związku z globalną konkurencją musimy skupić się jeszcze bardziej na realizacji misji i wizji grupy" - mówi Zygmunt Solorz.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 24)

Taa.. a internet ledwo działa, zasięg słaby, nadajniki przeciążone, stare kable netii lub ich brak nie wyrabiają. Pierwsze to porządnie trzeba infrastrukturę rozwinąć, więcej stacji BTS, rozbudować linie netii.
 22  
"Chcemy dostarczać internet do każdego polskiego domu, a razem z nim możliwie bogaty kontent, w tym przede wszystkim nasz rodzimy polski - począwszy od sportowego, przez filmy, seriale, programy dla dzieci i całej rodziny - dodał Zygmunt Solorz"

.... jeśli Polsat zaoferuje światłowód 100 Mb/s za max. 40 - 50 zł. to może ewentualnie powalczyć z kablówkami. Jeśli cena 100 Mb/s będzie wyższa niż 50 zł. miesięcznie to raczej nie ma szans.
 13  
kontent trzeba mieć najpierw, a nie ten śmietnik, dodatkowo zmultiplikowany, gdzie ten sam kanał w sd i hd to już dwa kanały.
 11  
internet należy dostarczać w najlepszej jakości. w CP tą jakość wszyscy znają i LTE w wykonaniu polsatu to max 5-10 mega. Bardzo rzadko się przypadki zdarzają by internet przekroczył magiczne 60 mega na więcej nie należy liczyć. CP jest nastawiony tylko na zysk i myślę że nie długo stoczę z nimi batalie by udowodnić że się w tym mylą... CP tłumaczy że nadajnik jest przeciążony i nic z tym nie może zrobić co jest bzdurą totalną.
 11  
A Eleven 4 dalej brak w CP
 1  
gość jest bankrutem i szuka kasy na wszystkie sposoby ale raczej nie znajdzie, ma do spłacenia ponad 11 mld PLN za zakup plus gsm
 4  
A Eleven 4 dalej brak w CP
a po co ci Eleven 4? Przeci tam leci to samo co na trzech pozostałych plus zapowiedzi, spoty itp.
Jak już jęczeć to konkretnie, a nie farmazony byle posta wstawić.
 7  
hahahahah,a dalej najgorszą ofertę mają,niech więcej biorą za dzierżawę sprzętu,wymyślone chyba tylko żeby kasę wyciągnąć od naiwnych obywateli...klienci odchodzą a kredyty same się nie spłacą....
 0  
Dawajcie w Tychach światłowód od Netii. Jak nie to wypad w maju z umową.
 0  
Niestety ale Polsat z w miarę neutralnej stacji ostro skręcił do klaskania piśkom:( Staje się tubą dla politycznych manipulatorów. Widać jest coś na rzeczy o czym pisze , skoro Solorz zaczął wspierać tych popaprańców.
Szkoda.
I bardzo dobrze, bo do tej pory Polsat był politycznie niezdecydowany. Niektórzy nazywali to obiektywizmem, ale dla wielu widzów kanały tzw. obiektywne są po prostu nudne. Polsat faktycznie przez całe lata starał się być obiektywnym w informacjach politycznych, ale "za karę" jego "Wydarzenia" zawsze miały najgorszą oglądalność. Oglądalność Polsat News też była słaba, jak na stację z 10-letnim stażem nadawania. Ludzie w większości nie chcą obiektywnych informacji. Ludzie lubią, kiedy serwisy informacyjne są mocno przechylone w jakąś konkretną stronę i w zależności od swoich preferencji politycznych wybierają sobie, jakie programy informacyjne oglądać: prawackie czy lewackie.

Dobrze, że Polsat wreszcie zdecydował się ostro skręcić w jakąś stronę. Przynajmniej jego kontent informacyjny będzie teraz dla kogoś. Bo do tej pory był dla nikogo (tzn. dla małej garsteczki widzów lubiących tzw. obiektywizm).
 13