Łukasz Szewczyk17.01.2019 (17:24)16 komentarzy

Akcja portalu Gazeta.pl: "Zagrajmy dla WOŚP jeden dzień dłużej!"

Po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku, redakcja Gazeta.pl postanowiła pokazać swoją solidarność z Orkiestrą i zachęcić internautów do zbiórki pieniędzy "o jeden dzień dłużej", w niedzielę 20 stycznia 2019 roku.
jeden dzień dłużej
"Nie pozwólmy wygrać złu i nienawiści, zwłaszcza teraz. My Polacy mamy w sercach ogromne pokłady dobra i umiemy się nim dzielić. Zróbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej, w tę niedzielę. I do końca świata" - tak redakcja Gazeta.pl będzie zachęcała swoich czytelników do dodatkowej zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem #JedenDzieńDłużej.
W niedzielę (20 stycznia 2019 roku) Gazeta.pl po raz kolejny będzie zachęcała internautów do przekazywania pieniędzy dla WOŚP, kierując ich na stronę Fundacji umożliwiającą wpłaty. Redakcja zaprezentuje też aukcje na rzecz Orkiestry, na których w dalszym ciągu trwa licytacja.

Gazeta.pl przypomni również teksty o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy - m.in. wywiad z prof. Marianem Zembalą i wideo-rozmowę z prof. Bohdanem Maruszewskim. Redakcja jeszcze raz pokaże, na co w ostatnim finale zbierała Orkiestra, jak dużo udało się zebrać i przedstawi historie osób, którym pomogła Fundacja.

Podczas tegorocznego, 27. Finału WOŚP Gazeta.pl po raz kolejny zbierała fundusze do wirtualnej puszki na Siepomaga.pl - czytelnicy portalu przekazali za jej pośrednictwem 128 666 zł.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
szechter daj sobie już spokój z tą wośp
Nie szczekaj. Do budy.
 52  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
A co, już się cieszyłeś, że to koniec WOŚP? Za rok to dopiero będzie się działo!
 50  
Po pierwsze hejterze - fundacja to miejsce pracy jak każde inne. Wiem że wy pisowcy lubicie innym mówić że macie pracować dla idei (np. lekarzom rezydentom), a sami dziobiecie miliardy, bo wam się należy, ale to nie kraj niewolniczy, żeby setki ludzi w sztabie WOŚP pracowało codziennie po 8h za darmo, bo mają takie same żołądki i rodziny jak każdy inny pracujący Polak.

Po drugie WOŚP był i jest kontrolowany przez organy państwa, w tym regularnie przez Urząd Skarbowy. Nikt nie zgłaszał ŻADNYCH nieprawidłowości. Wiesz o jakiś przekrętach o których urzędnicy nie wiedzą? Czekamy z niecierpliwością jak pójdziesz z tym do prokuratury z dowodami.
Zrobisz to hejterze?
 23  
Na marginesie szkoda że tak nie troszczysz się o innych co do których "języka miłości" Kaczyński, Pawłowicz, Rydzyk.

Na cytowanie tego języka brakło by tu kilku tron.
Amen
 28  
jesteś typową pisowską hieną. Dzięki takim jak Ty znajdują się w Polsce ludzie, w których głowach rysują się makabryczne plany użycia noża. Tej hejt i mowa nienawiści jaki wylewa się z takich jak Ty staje się podwaliną do działań tych ludzi.
Jesteś z siebie dumny?
 28  
Widzę, że pisowskie trolle rozsrały się na całego. Dobrze, srajcie. Wasz koniec coraz bliższy. Nie liczcie na to, że ludzie odwrócą się od Owsiaka i WOŚP-u. Wasze kłamstwa już na nikim nie robia wrażenie. Ich skutek jest przeciwny do zamierzonego.
 25  
A my Ci polecamy odtrutkę od youtuba (PISze się razem, ale skąd pisowski "wykształciuch" może to wiedzieć), będziesz zdrowszy i nie skończysz jak ten biedak z nożem.
 25  
A te łapeczki to pewnie klikali twoi podkomendni z redakcji, co, panie karnowski, sakiewicz czy jak ci tam?
To teraz usiądź na nocniczku, pogrupuj łapki wedle koloru i pobaw się w wojnę.
 22  
Mogę Ci wyklikać 50 łapek w dół w 10 minut.
Prymitywizm Twojego myślenia jest porażający.
 22  
Pisowskie brednie!
 28