Łukasz Szewczyk18.01.2019 (17:02)18 komentarzy

Specjalna ramówka Polsat News w dniu uroczystości pogrzebowych Prezydenta Gdańska

"Wydarzenia z Gdańska" o godzinie 18:50, specjalne wydanie "Wydarzeń i Opinii" z Dworu Artusa. Wydanie specjalne od godziny 11:00 do 15:00, w trakcie którego w transmitowana będzie msza pogrzebowa i pięciogodzinny od 6:00 "Nowy Dzień z Polsat News" prosto z Gdańska.
Studio Polsat News
Wśród zaproszonych gości porannego pasma Polsat News, które poprowadzą Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz, będą m.in. Magdalena Kaczmarek - rzeczniczka Prezydenta Adamowicza, Prezydent Poznania - Jacek Jaśkowiak, Prezydent Gdyni - Wojciech Szczurek, Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz, Adam Korol, pochodzący z Gdańska polski wioślarz, mistrz olimpijski z Pekinu oraz Krzysztof Skiba lider zespołu Big Cyc. "Nowy Dzień z Polsat News" z Gdańska w godzinach 6:00-11:00.
Od godziny 11:00 wydanie specjalne, które z najnowocześniejszego studio Polsat News w Warszawie poprowadzą Marta Budzyńska i Wojciech Szeląg. W trakcie programu przeprowadzona będzie transmisja mszy pogrzebowej z Bazyliki Mariackiej, a gośćmi w studio będą o. Stanisław Tasiemski oraz profesor Michał Kleiber.

O godzinie 18:50 Bartosz Kurek poprowadzi z Długiego Targu, sprzed Pomnika Neptuna, "Wydarzenia z Gdańska", a zaraz po nich specjalne wydanie "Wydarzeń i Opinii" z Dworu Artusa, oddziału Muzeum Gdańskiego. Gośćmi Doroty Gawryluk będą: ksiądz prałat Ireneusz Bradtke, proboszcz Bazyliki Mariackiej w Gdańsku, Mecenas Jacek Taylor Członek Rady Europejskiego Centrum Solidarności, obrońca opozycjonistów z czasów PRL, Prof. Jacek Jassem, z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Maciej Grzywaczewski, przyjaciel Pawła Adamowicza, producent filmu "Niepodległość" oraz "Aram".

Zaraz po "Wydarzeniach i Opiniach" widzowie będą mogli obejrzeć specjalny, czterdziestominutowy dokument "Wspomnienie o Pawle Adamowiczu", autorstwa Klaudiusza Slezaka, dziennikarza Polsat News.

W trakcie całego dnia gdańskie uroczystości będą relacjonowane przez będzie kilkanaście ekip reporterskich, a materiały "z lotu ptaka" widzowie będą mogli zobaczyć dzięki Newscopterowi Polsat News.

Komentarze (1 - 10 z 18)

Dwóch ksiedzów katolickich. Czy Gawryluk nie przesądza?
 20  
jadą po trupach
 17  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Kaczorzyńskiego nie bedzie...
 31  
Znalezione.

A jak umarł Pan bogaty
To mu nieśli wieńce, kwiaty.
Order dali mu po śmierci,
By mu złocił się na piersi.

A jak umarł chłop z fabryki,
Nie płakali, bo był nikim.
Odszkodowań nie ma wtedy,
Trumnę trzeba brać na kredyt.

A jak padło dziecko z głodu,
Nie ruszyło to narodu.
Dalej po bogaczu kwilił,
Taki to był nastrój chwili.
 42  
Więc pamiętajcie.
Aresztowany za zdewastowanie pomnika JP II Dariusz Cz., którego zobaczyliśmy na plakacie Koalicji Obywatelskiej, nie świadczy o związku z polityką i w ogóle po cholerę o nim mówić.
Mimo, że zabójca Ryszard Cyba w przeszłości był działaczem PO, to nie znaczy, że jest to jakaś tam zbrodnia polityczna. Ot wypadek.
Ale sprawa schizofrenika zafiksowanego na punkcie zabijania i władzy jako takiej, to mord polityczny inspirowany przez plastusie. Musimy w końcu walczyć z mową nienawiści tzn. wszystkim tym co mówi prawa strona. Bo to jest faszyzm, nazizm, rasizm i nietolerancja laktozy. A lewa strona to po prostu robi sztukę, satyrę, happeningi i korzysta z dopuszczalnej wolności słowa. Tak.
 30  
Jeśli zobaczycie kogoś, kto obecnie wylewa żółć z powodu spóźnienia Kaczyńskiego na minutę ciszy w Sejmie, to kontrolnie zadajcie pewne pytanie. Albo dwa. Czy wiedzą, że podczas minuty ciszy po ataku na Marka Rosiaka, na sali nie było ówczesnego premiera Tuska? Czy wiedzą, że wdowa po Rosiaku wystąpiła o rentę do Tuska, ale spotkała się z odmową? Tłumaczono, że zdarzenie "nie miało znamion wyjątkowości". Jeśli zaczną się wykręcać i mówić, że "to inna sytuacja", to znaczy, że macie do czynienia z betonem, dla którego wartości są jedynie przykrywką.

Prawda jest taka, że powinni być obecni WSZYSCY. Tak WTEDY, jak TERAZ. Nic nikogo nie tłumaczy. Ale oczywiście o "wtedy" niewiele osób wie.
 32  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Magdalena Ogórek: ,,Adam Michnik to starszy, sfrustrowany facet, prawdopodobnie od dawna nie poszło mu w łóżku, więc wyżywa się na Polakach."

Rafał Ziemkiewicz, odbierając nagrodę za najlepszy felieton, opowiedział na dzisiejszej gali kilka dowcipów sytuacyjnych o zamachu na prezydenta Adamowicza. Zachwycona publiczność płakała ze śmiechu.

Na deskach warszawskiego teatru odbyła się wczoraj premiera sztuki, w której główny aktor obiecuje, że zamorduje Owsiaka, i namawia publiczność do współudziału. Inna aktorka imituje scenę seksu oralnego z figurką Władysława Bartoszewskiego, jeszcze inna kopuluje ze świecą chanukową.

TVP wyemitowała widowisko grupy teatralnej ,,Smog w redakcji Wyborczej". Całość opiera się na prymitywnym szydzeniu z homoseksualistów, Platformy, uchodźców i feministek. Publika rechocze.

Gdy młody dziennikarz z Tok FM szedł za Jackiem Kurskim, zadając mu niewygodne pytania, ten odwrócił się do niego i z zaciśniętymi zębami, z nienawiścią w oczach, nazwał go... skurwysynem.

Dziennikarka TVN poszła zadać kilka pytań organizatorom Marszu Niepodległości. Usłyszała od nich, że ,,więcej szacunku maja do kurwy niż do niej".

Unio, czemu nie reagujesz...?!

A, już wiem czemu. Bo wszystkie opisane wyżej wydarzenia to fejki. Dajecie radę w ogóle pomieścić sobie w wyobraźni jaki byłby kwik, gdyby którakolwiek z wyżej wymienionych sytuacji wydarzyła się naprawdę...? Ja, przyznam szczerze, nie umiem sobie tego nawet wyobrazić. Propagandometry popękałyby z przesilenia.

Z tym że... to wcale nie do końca fejki - nie zgadzają się tylko nazwiska i postaci.

Bo to nie Ogórek prostacko odniosła się do seksualności Michnika - to Ewa Wanat (znana z Wyborczej i TokFM) napisała tekst o politycznym frustracie seksualnym, który wszyscy odczytali jako oczywistą aluzję do Kaczyńskiego. I to nie Ogórek, tylko Jurek Owsiak publicznie zrobił frustratkę seksualną z pisowskiej posłanki.

To nie Ziemkiewicz opowiadał dowcipasy o tragicznej śmierci Adamowicza, tylko Stuhr robił sobie heheszki z katastrofy Tupolewa. Mając w dupie fakt, że te prostackie żarciochy rodem z pijackiej meliny mogły oglądać rodziny tych osób, które w wyniku tej przezabawnej katastrofy zostały rozerwane na strzępy. A ich szczątki pakowano do trumien taśmowo, w jednej z nich umieszczono cztery miednice i dwie głowy. Można się zesrać ze śmiechu.

W teatrze wystawiana jest sztuka, ale nie ma w niej mowy o zamordowaniu Owsiaka, Schetyny, Michnika ani Tuska. Niee, no, gdzie. Przecież takie teksty to byłby skandal stulecia. Szef Ośrodka Monitorowania z wrażenia zesrałby się tęczą. Jest w niej za to mowa o zbiórce na zamordowanie Kaczyńskiego. A to przecież nic złego. No co wy, sztywniaki, dystansu nie macie? Mowa nienawiści jest wtedy, kiedy krytykujemy Michnika albo pytamy o faktury Owsiaka, a nie wtedy, kiedy promujemy w zbiorowej świadomości zamordowanie Kaczyńskiego.

I to nie z figurką Bartoszewskiego wolno imitować seks oralny, no bo przecież warto być przyzwoitym. A przyzwoite jest jedynie imitowanie robienia loda figurce Jana Pawła II. Wsadzanie sobie świecy chanukowej w odbyt lub krocze byłoby profanacją, bluźnierstwem i antysemityzmem, ale zrobienie tego samego z krzyżem to już tylko sztuka nowoczesna, skarbie.

To nie TVP wyemitowała widowisko ,,Smog w redakcji Wyborczej", tylko TVN wyemitował widowisko ,,Pożar w burdelu" (wszelkie podobieństwo nazw zupełnie przypadkowe, hejterze). A w widowisku tym TVN nakręca spiralę niechęci do pisowców i to w sposób tak prymitywny i nieśmieszny, że nawet... redaktor TokFM i Onetu w swojej recenzji nie zostawił na tym gównie suchej nitki.

To nie Kurski nazwał skurwysynem dziennikarza TokFM, tylko Michnik nazwał tak młodego dziennikarza TVP. Ale jemu wolno. Bo jak ktoś walczy przeciw mowie nienawiści, to chyba wolno mu czasem powyzywać cudze matki od kurew, źle mówię?

I to nie dziennikarka TVN usłyszała od organizatorów Marszu Niepodległości, że jest gorsza od ku*wy - usłyszała to dziennikarka TVP od organizatora kodziarskiego pochodu.

To jak to jest w końcu z tą spiralą nienawiści? Kto ją faktycznie nakręca, skoro żeby zrobić gównoburzę wokół Kaczyńskiego, trzeba desperacko, goebbelsowsko wyjąć z kontekstu jego słowa o ,,gorszym sorcie", a gdy lewactwo (w tym lewackie autorytety moralne) wyzywa ludzi od ku*ew, sku*wysynów, śmieci, szarańczy, zgniłych chu*ów, kiedy ustami byłego ministra kultury każe WYPIE*DALAĆ, i kiedy odgraża się, że ,,dorżnie watahę" albo że zmusi przeciwników do wyskakiwania z okien - to jest na lewicy cisza i w ogóle nie wiąże się tego z zezwierzęceniem debaty publicznej w Polsce...?

Kilkadziesiąt sekund (!) zwyczajnej satyry wyemitowanej w TVP, krytycznej wobec WOŚP, jednak ani trochę nie odbiegającej ostrością od jadu wyciekającego z każdego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego (nie wspominając o Wątłym, który pluje toksynami i nienawiścią w czystej postaci bez przerwy) - wywołało burzę jakiej nie widziano od czasów propagandy STALINOWSKIEJ.

Owsiak kilkadziesiąt minut po informacji o zamordowaniu Adamowicza próbował... obarczyć winą za to morderstwo tych kilkadziesiąt sekund plastelinowej satyry w TVP.

Rachoń został za emisję tej zwyczajnej satyry... zawieszony.

Oficjalną podpierdolkę w tej sprawie złożył Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich. Który w swoim donosie z żądaniem interwencji napisał między innymi: ,,Opublikowanie wskazanej animacji w mediach publicznych może niestety budować przekaz przyzwolenia na obecność mowy nienawiści w dyskursie publicznym".

Za to kiedy TVN wyemitował też kilkadziesiąt ale nie sekund tylko MINUT ostrej satyry pod adresem pisowców, jego ekscelencja Bodnar ani się zająknął, żadnego pisma nie wysłał w sprawie ,,przyzwolenia na obecność mowy nienawiści w dyskursie publicznym". Michnik wyzywający młodego chłopaka od sku*wysynów też nie wydał się panu rzecznikowi piewcą nienawiści w dyskursie.

Do czego zmierzam?

Do tego, że naprawdę nie ma najmniejszego znaczenia jakimi słowami krytykujesz, obrażasz, znieważasz czy poniżasz. Nieistotne jest jak daleko przesuniesz granicę wulgarności, to tylko mało znaczące detale.

Liczy się tylko jedno.

Liczy się KOGO krytykujesz.

Jedno, nawet najbardziej kulturalne i łagodne słowo krytyki pod niewłaściwym adresem okazuje się być większą mową nienawiści, niż wyzywanie wrogów salonu III RP od ku*ew, sku*wysynów i zgniłych ch*jów.
 36  
Pisowska ś[email protected] hiPOkryzja nie potradi nawet kilka godzi w czasie żałoby wytrzymać, tylko pakije swoje żałosne artykuliki.

Kiedyś po tamtej steonie Ci podziękują pisowska świnio.
 29  
Nie komentuj tych rzygowin. Nie daj się zniżyć do jego poziomu rynsztoka.
Ten śmieć klepie bez sensu bo jest nikim. Nikt go nie zauważa, niczego nie osiągnął, nikt go nie kocha, nikomu na nim nie zależy...
Współczuć trzeba takim istotom. A jeśli jesteś wierzący, to modlić się za ich dobrą śmierć.
 26  
@[email protected] rem....Lemingowska Gracja wypowiedzi:(
 29