Łukasz Szewczyk18.01.2019 (17:02)18

Specjalna ramówka Polsat News w dniu uroczystości pogrzebowych Prezydenta Gdańska

"Wydarzenia z Gdańska" o godzinie 18:50, specjalne wydanie "Wydarzeń i Opinii" z Dworu Artusa. Wydanie specjalne od godziny 11:00 do 15:00, w trakcie którego w transmitowana będzie msza pogrzebowa i pięciogodzinny od 6:00 "Nowy Dzień z Polsat News" prosto z Gdańska.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
@[email protected] rem....Lemingowska Gracja wypowiedzi:(
Koledzy zareagowali na chamski język i cytaty pisowskiego kolegi i wyrazili swoje oburzenie. O co zatem Ci chodzi?

Nie widzisz przyczyny tylko oceniasz skutek?
 31  
Gdzie tam widzisz chamski język hipokryto?On tylko cytował chamskie wypowiedzi i zachowanie ludzi z lewicy,KOD i polityków PO.
 31  
Koledzy zareagowali na chamski język i cytaty pisowskiego kolegi i wyrazili swoje oburzenie. O co zatem Ci chodzi?
Nie widzisz przyczyny tylko oceniasz skutek?
Nie dyskutuj z nimi. To bezcelowe. Jakakolwiek dyskusja z nimi uwłacza godności ludzi. Jakakolwiek interakcja z nimi odczłowiecza.
Szanuj siebie = nie reaguj na pisowski trolling.
 27  
Gdzie tam widzisz chamski język hipokryto?On tylko cytował chamskie wypowiedzi i zachowanie ludzi z lewicy,KOD i polityków PO.
Doprawdy? Ludzie PIS niczego chamskiego nie wypowiadali w ostatnim czasie hipokryci?
Grzejecie temat tendencyjnie i dobrze o tym wiesz.
 21  
Był piękny, słoneczny poranek. Właśnie kończyłem dorzynać watahę, kiedy jakiś sk*****syn zaczął mi zadawać niewygodne pytania. Wytłumaczyłem mu spokojnie, że z hołotą nie rozmawiam i mam więcej szacunku do k**wy niż do niego. Zaje***em mu dechą, bo liczy się tylko goła siła fizyczna. Podszedłem do pomnika papieża i zacząłem imitować seks oralny, a kiedy ktoś zwrócił mi uwagę, dałem mu do zrozumienia, żeby wy****dalał bo inaczej zmuszę go żeby wyskoczył z okna, a potem wypatroszę.

Nagle patrzę, a jakiś zgniły ch**, który na pewno skończy w rurze jak Kaddafi, podchodzi i odrywa mnie od moich czynności, mówiąc:
- Panie, co pan...?! Tak się nie robi...!

Spojrzałem na niego litościwie, i ze smutkiem w głosie, wstrząśnięty jego słowami, skomentowałem:
- I po co ta mowa nienawiści, człowieku...

Wszystkie cytaty zapożyczyłem z ,,mowy miłości" wychodzącej z czcigodnych i błogosławionych usteczek okrągłostołowej elity, która teraz będzie bronić Gdańsk, Polskę i Europę przed nienawiścią.
 24  
Wszystkie cytaty zapożyczyłem z bełkotu rozmodlonych, niepokornych, prawdziwych patriotów: kanalie, ubeckie wdowy, małpa w czerwonym, sp... dziadu, gorszy sort, komuniści i złodzieje, gen zdrady, konfidencji, KOD-omici, KOD-eraści, mordy zdradzieckie, targowica, gestapowcy, element animalny, hołota, obrońcy korupcji, szmalcownicy, donosiciele, ścierwo UB-eckie, swołocz, łajdaki, zdrajcy, resortowe dzieci, oszuści, lumpy polityczne, uprawiający politykę wstydu, polityczna dzicz, głupie lewactwo, zwyrodnialcy.....
Podawać dalej przykłady?
Dziś mija 967 dzień od słynnego audytu, gdzie poprzednia ekipa "rozkradła Polskę". NIKOMU nie przedstawiono aktu oskarżenia, NIKT nie miał procesu, NIKT nie został skazany.
 22  
Urabianie publiki i dęcie w fałszywe tony trwa nadal..... .Zmarły jest już na sądzie boskim to i o zaległe sprawy karne na ziemi już nikt nie pyta....Żałoba 
narodowa, ekumeniczna msza, pomieszanie z poplątaniem a wszystko na 
emocjach z dużego C.....Tylko nie do końca się to udaje, bo zawsze ktoś 
wyskoczy jak Filip z konopi....... A to Hall zaatakował za ostro w 
przemowie - nie to co subtelnie przemyciła w słowach wdowa, a to brat 
zamarłego "poszedł" za bezpośrednio politycznie - no i teraz 
super-hiper-nec-plus-ultra guru - niejaki Juruś - 2 dni wytrzymał bez 
bycia prezesem...... Kabaret możecie robić na masach ale nie urągajcie 
rozumowi.
 24  
Nie komentujecie normalni ludzie. Niech zaczną komentować samych siebie podszywając sie pod gorszy sort :) Ci Prawdziwi jedyni i niepowtarzalni Polacy.
 19