Łukasz Szewczyk18.01.2019 (17:05)2 komentarze

Puchar Świata w Zakopanem w Telewizji Polskiej

Czas na dalekie skoki na legendarnej Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Transmisje z kwalifikacji i konkursów Pucharu Świata od piątku 18 stycznia w TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Dodatkowo TVP Sport pokaże także treningi i serie próbne.
Kamil Stoch
Zakopane to magiczne miejsce dla skoczków. Przede wszystkim dla polskich zawodników, którzy wygrywali tu 11-krotnie: raz Stanisław Bobak, raz Piotr Fijas, po cztery razy Adam Małysz i Kamil Stoch. Przed rokiem najlepsza okazała się nasza drużyna (Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch). Ten ostatni może to osiągnięcie poprawić już w ten weekend. W sobotę, wraz z kolegami z drużyny, będzie walczył o podium w konkursie drużynowym, dzień później - w indywidualnym.
W piątek 18 stycznia TVP1 transmitować będzie kwalifikacje, 19 stycznia (sobota) - konkurs drużynowy, zaś 20 stycznia (niedziela) - konkurs indywidualny. Również program TVP Sport od piątku zdominują zawody Pucharu Świata. Tylko w TVP Sport będzie można zobaczyć oficjalne treningi i serie próbne przed konkursami (sobota i niedziela). Przy realizacji transmisji z Pucharu Świata w skokach będzie pracować ponad 100 osób z TVP. Telewizja publiczna jest producentem sygnału międzynarodowego z tych zawodów.

Plan transmisji:

18 stycznia (piątek)
• godz. 16.45: PŚ Zakopane. Seria treningowa (TVP Sport)
• godz. 18.00: PŚ Zakopane. Kwalifikacje (TVP1 / TVP Sport)

Sobota (19 stycznia):
• godz. 14.45: PŚ Zakopane. Konkurs drużynowy (TVP Sport, od 16.00 w TVP1)

Niedziela (20 stycznia):
• godz. 15.00: PŚ Zakopane. Konkurs indywidualny (TVP Sport, od 15:45 w w TVP1)

Zawody z Zakopanego skomentują: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz oraz Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski. Reporterami będą: Maciej Jabłoński, Sebastian Parfjanowicz, Filip Czyszanowski i Michał Regulski. Ekspertami TVP Sport i gośćmi studio będą: Adam Małysz, Jakub Kot, Rafał Kot, Apoloniusz Tajner i Sebastian Mila.

Komentarze (1 - 2 z 2)

aż 3-ech gadaczy w TVP ?? !! widzisz i nie grzmisz ...
 1  
TVP to nie telewizja, to szczekaczka. dlatego trzech.
 1