Łukasz Szewczyk18.01.2019 (17:26)4 komentarze

Ferie z odkodowanymi kanałami BBC w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów prezent na ferie. Operator udostępnia kanały BBC bez dodatkowych opłat.
Cyfrowy Polsat
Z trwającego do 26 lutego 2019 roku "otwartego okna" − dostępnego od pakietu Mini HD − można już korzystać za pośrednictwem dekoderów oraz mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO.
W tej zimowej niespodziance znalazły się stacje:
BBC Brit z programami: "Cuda inżynierii", 26 seria kultowego magazynu "Top Gear" czy "Who Wants to Be a Millionaire z Jeremy Clarksonem" − najpopularniejszy teleturniej na świecie, który w Wielkiej Brytanii powraca w nowej odsłonie i z nowym prowadzącym.
BBC Earth, a na nim: "Żyj zdrowiej i dłużej" - program, w którym dziennikarka kulinarna Kate Quilton oraz reporter Morland Sanders przyglądają się różnorodnym produktom oraz zagadnieniom, które mają wpływ na długość naszego życia, oraz program "Niezwykłe moce ludzkiego ciała", w którym za pomocą pomysłowych eksperymentów rozszyfrowywane są mechanizmy działania mózgu i ludzkiego ciała.
BBC First z serialem obyczajowym "Rozstania" i kontynuacją nagrodzonego statuetkami Emmy i Golden Globe serialem "Top of the Lake".
BBC Lifestyle i kulinarny świat Jasmine i Melissy Hemsley, czyli "Siostry Hemsley: zdrowo i pysznie" oraz "Start up: daj sobie rok" - w programie baronowa Karren Brady obserwuje ludzi stojących przed wyzwaniem założenia własnego biznesu.
CBeebies i zabawa dla najmłodszych z podróżującymi po całym świecie bohaterami barwnej animacji "Odlotowcy − Go Jetters!" oraz "Dom pod jabłonką".

Komentarze (1 - 4 z 4)

Super dzieci podczas ferii będą oglądać top gear .Niech CP wsadzi sobie te kanały głęboko w d.....e
 10  
Oprócz First innych nie da się oglądać, szkoda nerwów na notoryczne reklamy.
 6  
hahahahahaha,ale mi promocja,nic dziwnego że toną.......
 2  
dlaczego nic nie piszecie, że TVP chce uruchomić kanał TVP Wilno
 4