Łukasz Szewczyk20.01.2019 (12:06)9 komentarzy

Wysyp serialowych premier HBO, m.in. "Na wylocie 3", "Czarny poniedziałek" (wideo)

W poniedziałek (21 stycznia 2019 roku) wysyp serialowych premier. Z trzecimi sezonami powrócą dwa seriale komediowe HBO "Na wylocie" oraz "W potrzebie". Z drugim sezonem wraca " SMILF". Tego dnia odbędzie się również premiera serialu "Czarny poniedziałek". Wszystkie produkcje będą emitowane na antenach HBO oraz w serwisie HBO GO.
Serial "Czarny poniedziałek" / Fot. HBO
Serial "Czarny poniedziałek" / Fot. HBO
Na najbliższy poniedziałek zaplanowana została premiera nowego serialu "Czarny poniedziałek". To historia grupy outsiderów, którzy w połowie lat osiemdziesiątych przejmują klub oldboyów z Wall Street i doprowadzają do upadku największego na świecie systemu finansowego.
W rolach głównych w serialu Czarny poniedziałek występują: wyróżniony dwoma Złotymi Globami Don Cheadle (Hotel Ruanda), Andrew Rannells oraz Regina Hall. Twórcami serialu są Jordan Cahan i David Caspe, a rolę producentów wykonawczych pełnią wyróżnieni nominacją do Emmy Seth Rogen oraz Evan Goldberg, którzy wyreżyserowali także pierwszy odcinek. Za produkcję serialu odpowiada telewizja Showtime we współpracy z Sony Pictures Television.Premiera serialu "Czarny poniedziałek " zaplanowana została na poniedziałek, 21 stycznia w HBO o godz. 21.40. Pierwszy odcinek tej produkcji dostępny jest już przedpremierowo w HBO GO. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień w poniedziałek, licząc od daty premiery.


Serial "Na wylocie" / Fot. HBO
Serial "Na wylocie" / Fot. HBO
"Na wylocie", czyli komediowy serial HBO o perypetiach poczciwego komika, który próbuje swoich sił w świecie stand-upu, powraca z trzecim sezonem. Tym razem spotykamy Pete'a (Pete Holmes), kiedy ten zdaje się być w lepszej sytuacji. Mężczyzna znajduje w sobie nowe pokłady energii i nie pomieszkuje już kątem u znajomych. Po dwumiesięcznym tournée po kraju wraca też na nowojorską cenę kabaretową. Jego sytuacja się poprawia, co nie znaczy, że Pete staje się gwiazdą wielkiego formatu. Prywatnie jego życie nadal kręci się wokół byłej dziewczyny Ali (Jamie Lee), ale Pete poznaje też kogoś nowego. Kat (Madeline Wise), okazuje się być kobietą, która patrzy na scenę kabaretową z dystansem i nie obraca wszystkiego w żart. Podążając za swoimi marzeniami, skecz po skeczu, Pete wspina się po kolejnych szczeblach kariery, szuka swojego miejsca na Ziemi, chodzi na randki i próbuje zaistnieć na ciągle zmieniającej się stand-upowej scenie.


Premiera trzeciego sezonu serialu HBO "Na wylocie" w poniedziałek, 21 stycznia, dzień po amerykańskiej premierze. Nowe odcinki serialu będą się pojawiały co tydzień w poniedziałek w od rana w HBO GO i o godz. 21.10 w HBO. Sezon liczyć będzie 8 odcinków.

Serial "W potrzebie" / Fot. HBO
Serial "W potrzebie" / Fot. HBO
"W potrzebie" to kolejna produkcja HBO, która wraca z trzecim sezonem. Stworzony przez małżeństwo Katję Blichfeld i Bena Sinclaira, nietypowy serial komediowy przedstawia perypetie sympatycznego i zawsze dostępnego dilera marihuany, który swoją pracę traktuje jak misję W najnowszym sezonie widzimy The Guya (Ben Sinclair), wśród grupy Nowojorczyków, których historie sukcesu, porażek, miłości i straty nieustannie krzyżują się w tym wielkim mieście. Przez perypetie głównego bohatera widzowie bliżej poznają relacje mieszkańców Nowego Jorku z ich miastem, ale także prywatne życie The Guya, który zamienia swój kultowy rower na kamper.


Premiera trzeciego sezonu serialu HBO "W potrzebie" w poniedziałek, 21 stycznia, dzień po amerykańskiej premierze. Nowe odcinki serialu będą się pojawiały co tydzień w poniedziałek w od rana w HBO GO. Emisja pierwszego odcinka zaplanowana została w HBO3 na 15 lutego na godz. 21.30.


Drugi sezon "SMILF" / Fot. HBO
Drugi sezon "SMILF" / Fot. HBO
Z drugim sezonem powraca także serial "SMILF", czyli historia wzlotów i upadków współczesnej młodej, samotnej matki z Bostonu. Wracamy do świata Bridgette (Frankie Shaw), odrobinę chaotycznej dwudziestokilkulatki, która samotnie wychowuje dziecko, aby śledzić jej dalsze zmagania z trudami codzienności. Kobieta została bardzo wcześnie matką i teraz ze wszystkich sił stara się godzić życie prywatne z zawodowym i walczyć o siebie.

W drugim sezonie obok Frankie Shaw, która nie tylko jest odtwórczynią głównej roli, ale odpowiada także za produkcję, scenariusz i reżyserię, gościnnie wystąpiły m.in. wyróżniona nominacją do Oscara Melanie Griffith oraz Ally Sheedy. Inspiracją do powstania tego serialu był krótkometrażowy film autobiograficzny, za który Shaw została wyróżniona nagrodą na Festiwalu Kina Niezależnego w Sundance. Producentem serialu jest telewizja Showtime.

Premiera serialu "SMILF" odbędzie się w HBO GO w poniedziałek, 21 stycznia. Pierwszy odcinek dostępny będzie w serwisie tego dnia od rana. Emisja na antenie HBO3 zaplanowana została na 29 marca.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Jestem fanatycznym wielbicielem PiSu i nie oglądam takich lewackich seriali. Tylko polskie, patriotyczne, narodowe seriale produkowane przez naszego króla telewizji Jacka Kurskiego mają sens i rację bytu, ponieważ propagują 2,5 (słownie: dwie i pół) wartości konserwatywne.

Prawdę mówiąc, sam już nie wierzę w to co piszę, ale jednak piszę.

buuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahaha!
 5  
Oczywiście jak już wszyscy wiecie, wpis z (11:01:52)to wpisem
tego zakompleksionego nieudacznika, podszywającego się pod każdego, kto mu ostro do*****rzył ;D

Do dziś nie może przeżyć, że go lałem jak chciałem (oczywiście merytorycznie) Musi odreagować bidulek. ;D

no jak, lepiej ci pierdoło?? ;D
 3  
Oczywiscie wPiS z nie jest moim wPiSem. Wystarczy sprawdzić IP w ikonce monitora. To napisał ten zakompleksiony POpapraniec, któremu notorycznie puszczają zwieracze ;) Każdy inteligentny czytelnik tego forum wie że ja bezkrytycznie i fanatycznie popieram PiS, o czym PiSzę tu w komentarzach od 2016 roku. Wszelkie próby zdyskredytowania mnie są po prostu śmieszne. Nikt mnie nie prześcignie w miłości do PiSu. Ja zawsze wiem swoje i jestem odporny na jakiekolwiek argumenty przeciwko mojej ukochanej partii rządzącej. PiS jest bez wad, nawet jeżeli ma jakieś wady.

I co, POdszywko lewacka? ;) Łyso ci teraz, co? buuuuuuhahahahahaha!
 6  
Jako wybitna konserwatywna intelektualistka chciałabym swoim autorytetem potwierdzić, że wPiSy o 11:01:52 i 13:43:09 są autentycznymi wPiSami naszego dzielnego i niezłomnego funkcjonariusza partyjnego - johny'egoB. Po raz kolejny nasz dzielny i niezłomny johny'B nie dał się ohydnemu lewactwu i jak zwykle stanął w obronie naszej partii. Każdy inteligentny czytelnik przecież wie, że PiS ma sporo wad, ale mimo wszystko jest bez wad. To jest tak samo oczywiste, jak to, że 1 to więcej niż 27.

Na koniec zaśmieję się konserwatywnie: buhahahahaha (przypominam, że 5xha). A teraz idę zapluć swojego laptopa i potarzam się pod stołem na brudnej podłodze.
 5  
oooooo, co jest bidulku, tak mało wyskrobałeś? ;D I jak, lepiej ci - po tych podszywkach? ;D
 1  
oooooo, co jest bidulku, tak mało wyskrobałeś? ;D I jak, lepiej ci - po tych podszywkach? ;D
Pisowski matole, nigdy nie wybaczę Ci tego, że zarejestrowałeś nick tati i wypisujesz pod tym nickiem głupoty. W sumie nie dziwi mnie twoje zachowanie. Sami niczego własnego nie potraficie zrobić, więc cudze kradniecie (w tym przypadku nick).

Cieszę się, że już nie tylko ja podszywam się tutaj pod Ciebie. Nareszcie robi to więcej osób! Zachęcam innych do podszywania się pod tego matoła. Podpisujcie się nickiem johny'B i wypisujcie coś głupiego. Wspólnie powkurzamy tego matoła dla dobra normalnych ludzi! :D :D :D

Tyle w temacie, jak mawia tępa pisuarowa sekta! :D :D :D
 2  
Bitch, please! ;D Nie mogłem zarejestrować twojego popapranego nicka, ponieważ sama myśl bycia tobą wywołuje u mnie odruch wymiotny! ;D
 1  
Jestem głupiutkim pismakiem i taka jest prawda. Zero mózgu. Mózg został mi totalnie wyprany przez narodową PiSwizję Jacka Kurskiego, szczególnie przez TVPiS Dezinfo, które namiętnie oglądam na swoim super hiper plazmatycznym telewizorku FUL HA DE (nawet paski grozy mam już trwale wypalone na ekranie plazmy).

Co do tematu artykułu, to nie oglądam wspomnianych w artykule seriali i nie mam nic merytorycznego do naPiSania na ich temat, ale lubię robić niemerytoryczny sracz w komentarzach (dobrze że nie ma tu teraz radomskiej transwestytki Maciejki, bo pewnie dostałbym od niej po łapkach za ten niemerytoryczny sracz)

buuuuuuuuuuuuuuuhhahahahahahahaha!!!
 1  
Napisał zakompleksiony nieudacznik i funkcjonariusz2 ;D Człowiek "ból du*y". POrażka i .Niećwieja podszywająca się pod każdego, kto jej ostro dop**ył ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahah!!!
 1