Łukasz Szewczyk20.01.2019 (12:06)9

Wysyp serialowych premier HBO, m.in. "Na wylocie 3", "Czarny poniedziałek" (wideo)

W poniedziałek (21 stycznia 2019 roku) wysyp serialowych premier. Z trzecimi sezonami powrócą dwa seriale komediowe HBO "Na wylocie" oraz "W potrzebie". Z drugim sezonem wraca " SMILF". Tego dnia odbędzie się również premiera serialu "Czarny poniedziałek". Wszystkie produkcje będą emitowane na antenach HBO oraz w serwisie HBO GO.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

Jestem fanatycznym wielbicielem PiSu i nie oglądam takich lewackich seriali. Tylko polskie, patriotyczne, narodowe seriale produkowane przez naszego króla telewizji Jacka Kurskiego mają sens i rację bytu, ponieważ propagują 2,5 (słownie: dwie i pół) wartości konserwatywne.

Prawdę mówiąc, sam już nie wierzę w to co piszę, ale jednak piszę.

buuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahaha!
 5  
Oczywiście jak już wszyscy wiecie, wpis z (11:01:52)to wpisem
tego zakompleksionego nieudacznika, podszywającego się pod każdego, kto mu ostro do*****rzył ;D

Do dziś nie może przeżyć, że go lałem jak chciałem (oczywiście merytorycznie) Musi odreagować bidulek. ;D

no jak, lepiej ci pierdoło?? ;D
 3  
Oczywiscie wPiS z nie jest moim wPiSem. Wystarczy sprawdzić IP w ikonce monitora. To napisał ten zakompleksiony POpapraniec, któremu notorycznie puszczają zwieracze ;) Każdy inteligentny czytelnik tego forum wie że ja bezkrytycznie i fanatycznie popieram PiS, o czym PiSzę tu w komentarzach od 2016 roku. Wszelkie próby zdyskredytowania mnie są po prostu śmieszne. Nikt mnie nie prześcignie w miłości do PiSu. Ja zawsze wiem swoje i jestem odporny na jakiekolwiek argumenty przeciwko mojej ukochanej partii rządzącej. PiS jest bez wad, nawet jeżeli ma jakieś wady.

I co, POdszywko lewacka? ;) Łyso ci teraz, co? buuuuuuhahahahahaha!
 6  
Jako wybitna konserwatywna intelektualistka chciałabym swoim autorytetem potwierdzić, że wPiSy o 11:01:52 i 13:43:09 są autentycznymi wPiSami naszego dzielnego i niezłomnego funkcjonariusza partyjnego - johny'egoB. Po raz kolejny nasz dzielny i niezłomny johny'B nie dał się ohydnemu lewactwu i jak zwykle stanął w obronie naszej partii. Każdy inteligentny czytelnik przecież wie, że PiS ma sporo wad, ale mimo wszystko jest bez wad. To jest tak samo oczywiste, jak to, że 1 to więcej niż 27.

Na koniec zaśmieję się konserwatywnie: buhahahahaha (przypominam, że 5xha). A teraz idę zapluć swojego laptopa i potarzam się pod stołem na brudnej podłodze.
 5  
oooooo, co jest bidulku, tak mało wyskrobałeś? ;D I jak, lepiej ci - po tych podszywkach? ;D
 1  
oooooo, co jest bidulku, tak mało wyskrobałeś? ;D I jak, lepiej ci - po tych podszywkach? ;D
Pisowski matole, nigdy nie wybaczę Ci tego, że zarejestrowałeś nick tati i wypisujesz pod tym nickiem głupoty. W sumie nie dziwi mnie twoje zachowanie. Sami niczego własnego nie potraficie zrobić, więc cudze kradniecie (w tym przypadku nick).

Cieszę się, że już nie tylko ja podszywam się tutaj pod Ciebie. Nareszcie robi to więcej osób! Zachęcam innych do podszywania się pod tego matoła. Podpisujcie się nickiem johny'B i wypisujcie coś głupiego. Wspólnie powkurzamy tego matoła dla dobra normalnych ludzi! :D :D :D

Tyle w temacie, jak mawia tępa pisuarowa sekta! :D :D :D
 2  
Bitch, please! ;D Nie mogłem zarejestrować twojego popapranego nicka, ponieważ sama myśl bycia tobą wywołuje u mnie odruch wymiotny! ;D
 1  
Jestem głupiutkim pismakiem i taka jest prawda. Zero mózgu. Mózg został mi totalnie wyprany przez narodową PiSwizję Jacka Kurskiego, szczególnie przez TVPiS Dezinfo, które namiętnie oglądam na swoim super hiper plazmatycznym telewizorku FUL HA DE (nawet paski grozy mam już trwale wypalone na ekranie plazmy).

Co do tematu artykułu, to nie oglądam wspomnianych w artykule seriali i nie mam nic merytorycznego do naPiSania na ich temat, ale lubię robić niemerytoryczny sracz w komentarzach (dobrze że nie ma tu teraz radomskiej transwestytki Maciejki, bo pewnie dostałbym od niej po łapkach za ten niemerytoryczny sracz)

buuuuuuuuuuuuuuuhhahahahahahahaha!!!
 1  
Napisał zakompleksiony nieudacznik i funkcjonariusz2 ;D Człowiek "ból du*y". POrażka i .Niećwieja podszywająca się pod każdego, kto jej ostro dop**ył ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahah!!!
 1