Łukasz Szewczyk20.01.2019 (12:19)2 komentarze

Romance TV w otwartym oknie Cyfrowego Polsatu. Początek roku pełen premier

Do 15 lutego 2019 roku abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający minimum z pakietu Mini HD, którzy nie mają w swoim abonamencie kanału Romance TV HD, będą go mogli oglądać bez dodatkowych opłat. Kanał Romance TV przygotował dla widzów premiery filmów i seriali
Romance TV w Cyfrowym Polsacie
Walka z przestępczością jeszcze nigdy nie była tak romantyczna! W Romance TV służbę rozpoczął komisarz Guido Brunetti. W każdą sobotę, aż do marca, o godz. 20:00 stacja pokaże ekranizacje popularnej serii kryminalnej autorstwa Donny Leon. Wątki kryminalne przeplatane są miłosnymi, a to wszystko na tle przepięknej Wenecji. Historie o Brunettim i jego sympatycznej rodzinie z pewnością zachwycą widzów.
Wyjątkowe historie toczące się wokół pięciogwiazdkowego hotelu Fürstenhof niezmiennie cieszą się powodzeniem i wciąż przyciągają przed telewizory miliony widzów. W dziewiątym sezonie emitowanego w ponad 20 krajach serialu "Burza uczuć" pojawiają się nowe postaci - Pauline oraz Leonard, czyli syn kolejnego właściciela hotelu. Losy bohaterów serialu będzie można śledzić w Romance TV od pon. do pt. o godz. 10:30 (powtórki: godz. 16:15 i 23:50).

Z okazji Walentynek Romance TV przygotował dla widzów "Romeo i Julia", czyli najsłynniejszą historię miłosną wszech czasów. Młodzi bohaterowie zakochują się w sobie pomimo nienawiści, którą żywią do siebie ich rodziny. Ten znany od wieków szekspirowski dramat zaprezentowany zostanie w zupełnie nowej, włoskiej odsłonie. Emisja już 14 lutego, o godz. 21:55.

Dodatkowo w lutym Romance TV proponuje widzom czarodziejskie historie o wielkiej sile miłości. Premiery telewizyjne "Piękna i bestia" (17.02, godz. 20:00) oraz "Baśnie 1001 nocy" (24.02, godz. 20:00) to opowieści o mężczyznach, których życiem rządziły dotychczas niegodziwość i oziębłość. Okazuje się, że tylko bezinteresowna miłość kobiet jest w stanie rozjaśnić ich mroczne dusze i poprowadzić ku szczęściu.

W każdą środę lutego o godz. 21:55 Romance TV zaprezentuje także miłosne historie prosto
z Austrii. Cztery romantyczne ekranizacje bestsellerowej autorki Lilly Schönauer zawiodą widzów w górskie okolice i poruszą ich serca.

Hitem w lutym będą również premierowe odcinki uwielbianego serialu "Diagnozy Betty" o uroczej pielęgniarce. Na widzów czeka Betty i jej nowe historie. Od 2 lutego, w każdą sobotę o godz. 18:10 Romance TV będzie emitować dalsze losy pielęgniarek i lekarzy z Karlsklinik.

Komentarze (1 - 2 z 2)

odgrzewane kotlety a nie premiera,premiera to jest pierwszy raz w tv a nie że na tym kanale.....Na HBO/C+ to są a nie na takich kanałach co premiery tylko reklamy robią....dnoooo
 7  
Ktoś ten kanał ogląda?
 8