Łukasz Szewczyk24.01.2019 (14:43)2 komentarze

Znane dzieci z rodzicami w nowym reality-show TVN "Starsza pani musi fiknąć"

Wiosną 2019 roku telewizja TVN zaprezentuje nowy program "Starsza pani musi fiknąć". Nowa propozycja to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem.
Dawid Kwiatkowski z mamą w programie TVN "Starsza pani musi fiknąć" / Fot. TVN
Dawid Kwiatkowski z mamą w programie TVN "Starsza pani musi fiknąć" / Fot. TVN
Dawid Kwiatkowski z mamą, Paweł Fajdek z tatą, Andrzej Piaseczny z mamą oraz pięć innych rodzinnych par uda się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali.
Taka wyprawa, sam na sam w egzotykę, pozwoli im także uciec od pędu życia, zgiełku, problemów i nadmiaru obowiązków. Uczestnicy będą mogli spędzić ze sobą czas, którego mają dla siebie za mało w codziennym życiu. Niekiedy brakuje go na długie rozmowy, na wyjaśnienie sobie niezałatwionych spraw czy po prostu na przebywanie w swoim towarzystwie. Tych kilka wspólnie spędzonych dni pozwoli im pogłębić wzajemne relacje i powiedzieć sobie wszystko to, co dotychczas odkładali na później.

Jak zapowiadają producencki, każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostanie to słodką tajemnicą. Czy rodzice zgodzą się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko będzie miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać! Start wyjątkowych, rodzinnych podróży w kwietniu na antenie TVN!


Premiera programu "Starsza pani musi fiknąć" na antenie TVN planowana jest na kwiecień 2019 roku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

To Miszczak o Terentiew?
 1  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Kxx znowu gwiazdy!!!! żygać się chce kasę mają i kxx mają jeszcze bezczelnie nie zrealizować swoich marzeń??

Kurw sporo szaraków chciało by się znaleźć w takim programie a nie znane gwiazdeczki jeb..trole.
 5