Łukasz Szewczyk24.01.2019 (15:08)4 komentarze

Więckiewicz, Żmijewski, Foremniak w nowym serialu TVN "Odwróceni. Ojcowie i córki". Kiedy emisja?

Czy można oszukać demony przeszłości? Czy dzieci muszą zapłacić za winy ojców? "Odwróceni. Ojcowie i córki" to historia o więzach krwi. Ciąg dalszy losów byłego już gangstera "Blachy", w tej roli Robert Więckiewicz, i emerytowanego policjanta Sikory - Artur Żmijewski.
Serial "Odwróceni. Ojcowie i córki"
Wydarzenia drugiego sezonu rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. "Pruszkowscy" gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary "Pruszków" nie istnieje. Ten, który go zlikwidował - komisarz Paweł Sikora - jest emerytowanym policjantem. Córka Sikory, Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha został biznesmenem i świadkiem koronnym - celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii i spija śmietankę ze swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo.
Jednak nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory, prowadzi córka Sikory - Lidka - razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą najbardziej elementarnego uczucia człowieka - lęku o własne dzieci. Rozwiązanie zaskoczy wszystkich bohaterów, a pod koniec historii nic nie będzie takie jak na jej początku.

Emisja premierowych odcinków serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" w poniedziałki o godz. 21.30 (od 18 lutego2019 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Oglądanie wg Ciebie Polskiej telewizji prowadzi do tego w umysłach biednych ludzi
fakty.interia.pl/polska/news-bomba-cyka-ewakuacja-biur-po-w-kilku-miastach,nId,2800057
 9  
Włączyłem latem zeszłego roku wiadomości tvp, bo dużo działo się w pogodzie, więc chciałem zobaczyć, to powiedziałem sobie że nigdy więcej! Zamiast o pogodzie było o polityce.
To przekręcanie manipulacja nienawiść, wszystko od dupy strony, jakbym mieszkał w innym kraju! Na szczęście są jeszcze wolne media w tym kraju takie jak TVN czy Polsat..., które nie spowodują, ze podczas oglądania ich informacji zadławie się herbatą.
 3  
@śmierdziel, może byś sie wreszcie umył, to byś przestał narzekac
 2  
Wszystko tylko nie tvpis
 14