Łukasz Szewczyk24.01.2019 (16:31)1 komentarz

Polska edycja "Salon sukien ślubnych Goka" wiosną w TLC

Gok Wan ponownie ubierze Polski. Tym razem na antenie kanału TLC Polska.
Gok Wan - "Stylowe rewolucje Goka"
Brytyjski stylista i projektant Gok Wan przyjeżdża do naszego kraju, aby pomóc przyszłym pannom młodym w wyborze ich jedynej i wymarzonej sukni ślubnej. Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt, tak jak Gok Wan, nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć, co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia,
że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu liczy się jeszcze zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne - emocje gwarantowane! Program "Salon sukien ślubnych Goka" jest oparty na amerykańskim formacie "Say yes to the dress".
Wiosenna ramówka kanału TLC Polska to także drugi sezon programu "Panny młode ponad miarę". Prowadzącą jest Izabela Janachowska, która w swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

Nowe programy na wiosnę 2019 roku przygotowały także inne kanały Grupy, w tym m.in. TVN, TVN Style, TVN Turbo, TVN7, TTV, TVN Fabuła, METRO, Travel Channel, Food Network, Discovery Channel oraz Eurosport.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Kto to jest?
 2